Menu serwera

MacFreeware Update – za darmo i na bieżąco

Przepiękny i potrzebny program! To w sumie mógłby być pokaz jak pisać proste, przyjemne dla oka i przydatne programy. Cóż takiego robi MacFreeware Update? Jak sama nazwa wskazuje – dba o aktualność oprogramowania zainstalowanego na komputerze. OK, wiem, niedawno pisałem o czymś, co nazywa się App Update i zasadniczo robi to samo. Z tym że App Update jest widgetem dbającym o wszystko, natomiast MacFreeware Update to soft skupiający się na darmowych programach zawartych w bazie MacFreeware. W bazie na dzień dzisiejszy jest – z tego co podaje program – 385 aplikacji a to już całkiem sporo softu. OK, funkcjonalności apt-get update toto nie ma ale za to dla oka miłe a proste w obsłudze, że bardziej nie można. Oto pierwszy program na tej stronie, o którym nie napiszę nic a w zamian po prostu rzucę kilka screenów. Po samych screenach sami zorientujecie się co i jak i gdzie trzeba kliknąć (oraz co :)). I dziękuję, tak właśnie powinny wyglądać dobrze napisane programy.

niepozorne okno programu
opcje programu
całkiem spora baza darmowego oprogramowania
czas na aktualizację programów!

No dobra, coś jednak napiszę – soft zasadniczo pracuje w tle i martwi się aktualizacjami za nas. OK, to tyle, więcej pisać nie ma sensu bo chyba widać czarno na białym o co loto.

strona programu MacFreeware Update

One Response to MacFreeware Update – za darmo i na bieżąco

  1. ciman 29 lipca, 2007 at 18:57 #

    Jestem nowym mac-userem. ;) Nie znalazłem jeszcze dla siebie „ukochanych” aplikacji, może to ułatwi mi działania. :) Dzięki. ;]

Dodaj komentarz