Menu serwera

Skinwalkers – trailer HD

Noooo… Zapowiada się, że tego lata na ekrany trafi filmik, jakiego od dawna brakowało. Na ów – powiedzmy – obraz moją uwagę zwrócił swego czasu Ender, który strasznie narzekał, że obyczajówka kazała plakacik nieco zmienić, bo ów miał zbyt dużo tego, co lubimy najbardziej – golizny i krwi łącznie. Zmiany jakieś drastyczne nie były ale jednak. W sumie nie wiem po jaką cholerę ten plakat cenzurowano bo tam nic nie było takiego, prócz apetycznej pani lekko zroszonej posoką. Sam seks! No i chyba w tym problem. Żeby była tylko przemoc, to plakat przeszedłby bez echa. Ale ładna panienka we krwi? O nieeee… Nieco więcej o plakatowym zamieszaniu na Zakazanej Planecie.

Skinwalkers – zapowiada się fajowy letni horror :)

Anyway, ładnych i zgrabnych panienek nie zabraknie, takoż strzelanin i wybuchów, odrobiny krwi i ton pokazywanych zębów i strojenia groźnych min. A bo wszystko to jest o wilkołakach a filmy z wilkołakami w roli głównej to my przecież kochamy tak bardzo, że bardziej nie można :). A gdy do tego dochodzą seksowne wilkołaczki…

Idealna rozrywka na lato, której sobie nie poskąpię. Zapraszam do wciągnięcia trailera bo ładnie osadza w klimatach filmu i aż szkoda cholera, że już tego u nas w kinach nie ma.

wciągnij trailer (najlepiej HD)

2 Responses to Skinwalkers – trailer HD

  1. karwasz 7 lipca, 2007 at 13:40 #

    Niom, trailerek daje radę. Sam film to takie połączenie desperados+terminator+wilkołacze dziełka – tak przynajmniej to wygląda na tr. Może być niezłe…

  2. Ender 15 lipca, 2007 at 20:32 #

    W Polsce film bedzie mial tytul Zew krwi. Premiera 3 sierpnia. I… polski plakat nie zostal ocenzurowany. Jest to wersja z krwia – przynajmniej na reklamie w CDA (numer lipcowy, strona 75)

Dodaj komentarz