Menu serwera

Star Wars Celebration Europe – relacja Zakazanej Planety

Skład Zakazanej Planety zaczyna mi wisieć wiele piw za to ciągłe linkowanie (niech se nie myślą, że to za friko :)). Ale też przyznać muszę, że linkuję z niekłamaną przyjemnością. Otóż na Zakazanej Planecie pojawił się z dawna oczekiwany raport z wypadu zakazanoplanetowców na Star Wars Celebration Europe. Kupa fotek, treściwy opis, nerdowskie wstawki… Wszystko to, za co kochamy (bądź z czego się nabijamy :)) fanów Star Wars! W dodatku – podane ze smakiem. Nic tylko klikać, czytać, bawić się jak trzeba, wysyłać pieniądze na Fundusz Osób Poszkodowanych Fanatyzmem Star Wars :). Mały cytacik na rozgrzewkę:

W konwentowy piątek wydawało nam się, że jest dość tłumnie, ale to co działo się w sobotę przechodziło ortolańskie pojęcie. Pomiędzy stoiskami był ścisk jak w zatłoczonym autobusie, a manewrowanie między dziką tłuszczą z naręczami nabytego stuffu wcale nie było łatwe. Kolejki które ustawiały się do żarcia i kibli były legendarne – a nikt nie chciał ryzykować wyjścia z zony biletowej do kibla w hallu, żeby nie musieć stać potem ponownie w jeszcze gorszej kolejce do wejścia.

Star Wars Celebration Europe – relacja Zakazanej Planety

klikajcie a znajdziecie

PS. Fota zakoszona Zakazanej. W celach promocyjnych. I to nie swoich. Znaczy – za to zakoszenie wiszą mi kolejne piwo :)

4 Responses to Star Wars Celebration Europe – relacja Zakazanej Planety

 1. Sandman 23 lipca, 2007 at 11:42 #

  Ha co za noob pisał ten fragment ;] Oczywistym jest ze powinno być napisane „jest ciasno jak w millenium falcon ;] Dobra ja też się nabijam z fanów star wars;)

  • CoSTa 24 lipca, 2007 at 19:07 #

   nie gadaj, sam z chęcią byś tam zawitał :)

 2. Sandman 24 lipca, 2007 at 19:25 #

  Byłem ostatnio na takim fajnym konwencie „dni fantastyki” i tam cały czas polewaliśmy z fanów star wars :D najśmieszniejsze jest to ze

  my = rpg’owcy :D

 3. Sandman 24 lipca, 2007 at 19:41 #

  A tak w ogóle kiedyś słyszałem taki tekst Conan’a O’brien’a

  „Na dniach do sklepów powinny trafić nowe, bardziej zaawansowane technologicznie zabawki Star Wars. Zabawki potrafią mówić i są interaktywne, więc bez problemu będzie można je odróżnić od fanów Star Wars.”

  Albo taki:

  Na konwencie Star Wars fani głosowali na ulubioną formę obcego życia. Pierwsze miejsce zajął Wookie. Fani Star Wars zdecydowali, że drugą ulubioną formą są kobiety.

  A tu więcej:

  http://www.gwiezdne-wojny.pl/b.php?nr=161796

  Jakoś nie mogę tego znaleść na joemonster więc link taki oczywisty trochę ;]

Dodaj komentarz