Menu serwera

Tapeta - Graffiti 01

Tapetka do wzięcia

W poprzednim poście było żałobnie i czarno-biało, więc teraz dla odmiany będzie kolorkowo. Do wzięcia podrzucam Wam tapetkę, która wzięła i mi się sama zrobiła razu pewnego na spacerze z da Majkiem. Trafiliśmy bowiem na jakiś plac zabaw i przyszkolne boisko, na którym to boisku stoi sobie murek a na tym murku młodzież okoliczna wyżywa się artystycznie przy użyciu puszek z farbą. Mówiąc szczerze, podziwiam. Tam było jeszcze kilka innych wartych uwagi graffiti ale to wzięło i się zfociło doskonale. Fajowe kolory, świetna faktura muru robiąca niezłe wrażenie na monitorze… Może komuś się przyda. Tapeta w jednym rozmiarze – 2560 x 1600 pikseli. Duże na tyle, że wystarczy sobie jakiś program byle jaki graficzny odpalić i można sobie samemu przycinać do dowolnych rozmiarów. Jeśli komuś się przyda – fajowo. Jeśli nie – ot jeden więcej śmieciowy plik w przepastnym internecie :). Jeśli trafi się autor tego dzieła, to prosiłbym o kontakt to jakieś creditsy wstawię bo póki co to nie mam pojęcia czyje to dokonanie.

Tapeta - Graffiti 01

Tapeta – Graffiti 01

,

6 Responses to Tapetka do wzięcia

 1. rzabcio 18 lipca, 2007 at 07:12 #

  Tapetka bombowa. Aż mam dylemat, czy ustawić sobie właśnie tę, czy też wczorajszy [url=http://picasaweb.google.com/rzabcio/Zefir/photo#5088254940607093186]zachód słońca nad Rusałką[/url].

  Zdradzisz jakiś szczegół gdzie można oglądać takie cuda? :)

 2. Keroth 18 lipca, 2007 at 11:15 #

  Generalnie jestem przeciwny zamalowywaniu miast graffiti, ale jak jest jakiś wolny murek… i do tego ktoś robi takie obrazki!

  Nie da się ukryć, ze rządzi :).

 3. CoSTa 18 lipca, 2007 at 20:48 #

  [b]rzabcio[/b]: nie ma tu żadnej tajemnicy :). na osiedlu władysława łokietka jest sobie sklep netto. w okolicach tego sklepu jest tez sobie szkoła bodajże podstawowa. zaraz obok tej szkoły jest sobie fajowy plac zabaw, na który łazimy z da majkiem bo fajne są tam sprzęta. zaraz obok placu zabaw jest wylany asfaltem kawałek placu z koszami i takimi tam. a tam stoi sobie murek obrysowany na wszystkie sposoby. raz dopadliśmy chłopaków gdy coś akurat smarowali. ponoć często tam przyłażą.

  [b]keroth[/b]: o ja stanowczo też nie cierpię smarowania po czym się da. ale tam zdaje się jest przyzwolenie i mogą tam chłopaki sprejować w spokoju, co przekłada się na jakość pracek bo jakby mniej stremowani chyba są. szkoda, że murku mało bo pewnie można by tam było pooglądać nieco więcej fajnych wrzutek.

 4. Paula 8 lipca, 2009 at 20:37 #

  lool :P to jest w Poznaniu na Łokcia :D

 5. Paula 8 lipca, 2009 at 20:39 #

  CoSTa ;p w tej budzie jest tez gim i lo

Trackbacks/Pingbacks

 1. Kolejne graffitowe tapetki do wzięcia | CoSTa's Family Page - 14 grudnia, 2011

  […] się od ład­nej tapetki zro­bio­nej z fotki takiej jed­nej sym­pa­tycz­nej wrzuty (zobacz tapetę). Dziś przy oka­zji tago­wa­nia i ogól­nego dba­nia o swoją kolek­cję fotek dopa­dły […]

Dodaj komentarz