Menu serwera

Urodziny Majusi! – impreza

We wtorek Majeczka miała urodziny. Grzecznie ten fakt z żonką odnotowaliśmy ale w sumie niewiele więcej (prócz życzeń i obowiązkowych prezentów) się tego dnia nie odbyło. Wiadomo – środek tygodnia, jutro do roboty, kto by na jakieś urodziny przyszedł i komu by się chciało? Majka marudziła, że co to za urodziny bez imprezy a my jej na to, żeby raczyła do weekendu poczekać, kiedy to jakaś imprezkę skręcimy. Poczekała. Skręciliśmy.

Sporo dzieciaków, sporo rodziców, sporo słodkiego, mało konkretnego, pogoda w kratkę ale ogólnie chyba wyszło nieźle :). Prawie same dziewuchy z zaproszonych dzieciaków, honor facetów ratował Kajetan, syn Krzycha i Doroty, który być może niezbyt dżentelmeńsko pannami się nie opiekował, za to namiętnie rozbierał lalki, czym urósł w oczach mych niepomiernie. Zaczęło się standardowo, czyli spięciem o prezenty. Jednak w miarę przychodzenia kolejnych gości i wypełniania się pokoi i coraz to większego harmideru, wszystko to zeszło na plan dalszy bo nikt nie słyszał w ogólnym rumorze żadnych żali. W końcu nadeszło nieuniknione: czas pożerania torta. Przed tym jednak trzeba było odbębnić smutną pańszczyznę…

Sto lat Majeczko! Wyję głównie ja, reszta chce tylko jeść :)

Po pożarciu torta towarzystwo wyraźnie się ożywiło i od tego momentu zaczęło już być z górki. Później Doropha uruchomiła rzecz piękną – płytkę z takimi greckimi różnymi piosenkami dla dzieci. Nieistotny był fakt, że nikt nic nie kumał. Rytmy były szybkie, dzieciaki dostały odjazdu i się działo! A co Doropha puściła? A coś takiego:

Zouzounia – Akantou – przebój imprezy

Zrobiliśmy mnóstwo fotek z imprezy. 96 z nich znalazło się w naszej Galerii. Pracuję dziś nad nimi od rana i szczerze mówiąc mam już dość. Nie wiem, czy ze zmęczenia czy też z czystej głupoty wywaliłem przy okazji wszystkie albumy z Majką i czeka mnie teraz reupload starych albumów z małą Majeczką. Szlag by to :/. O jeden zasrany klik za daleko, niech to trafi…

Anyway – zapraszam do naszej Galerii do wciągnięcia kilku fotek z urodzinowej imprezy da Majka.

3 Responses to Urodziny Majusi! – impreza

 1. Hadret 4 lipca, 2007 at 09:11 #

  Dobrze, że nie zdmuchnęła tortu (:

  Anyway, wsio najlepszego, choć spóźnione <.<

 2. Corni i Tomi 4 lipca, 2007 at 10:36 #

  Heheh, my już fotki ściągnęliśmy ze stronki:)

  Super było! Dziękować!

  ps1. za to my dopiero mamy filmiki z akcją!

  ps2. do odbioru na Winnej ;)))))

  Pluszaki dla Waszej trójki!

  • CoSTa 5 lipca, 2007 at 06:37 #

   dzięki za wpadnięcie a dziękować to my :)

   po multimedia zgłosi się doropha jakos niebawem. no nie ma bata, daleko do was to nie mamy więc nie widzę powodów, by nie mogła was z czegoś objeść :)

   trzymajcie się asy!

Dodaj komentarz