Menu serwera

CoSTa, ty płaczesz?

A tak, płaczę łzami rzewnemi. Ba! Jako ten bóbr ryczę, moczę klawiaturę i ogólnie robię rzeczy daleko z męskością nie związane. A wszystko to przez podły spisek uknuty przez wrogie siły i znane ośrodki.

Autorem spisku jest bodajże Jamor a we współpracę z nim wszedł Brzoza. Obydwoje wykazali się daleko posuniętą wredotą wrodzoną i wymyślili najskuteczniejszy ze sposobów na rozklejenie mnie do reszty. Sposób nazywa się nasza-klasa.pl. Jamor w owym serwsie wziął i był założył stronkę dotyczącą naszej byłej klasy ogólniakowej a wiadomość o owym założeniu wziął i podesłał mi Brzoza drogą mailową. SPISEK!

Tym sposobem siedzę przed monitorem i buczę. Dlaczego? A bo oglądam sobie naszą klasową fotkę i kilka ładnych lat mojego życia staje mi przed oczami w kolorze i stereo. Wzięło mnie na czułości, ot co :). Namiar na naszą klasę? Ależ oczywiście! Banda z jeleniogórskiego Żeroma, z klasy czwartej A, co to kończyła ten przybytek wiedzy i pijaństwa w roku 1994…

…wpadnijcie na tę stronę!

Spory ubaw gwarantowany :)

BTW – stronka ma spory potencjał wciągania. Poniżej żywy i zaaferowany dowód na to, że taka inicjatywa to strzał w dziesiątkę. Kacha (siostra Dorophy, która właśnie bawi u nas z trójką swych pociech) próbuje jakoś zidentyfikować swoich znajomych z ogólniaka. Niezbyt jej się to udaje. Daaaaawno to było :)

Kacha i Doropha szukają znajomych z daaawnych lat :)

9 Responses to CoSTa, ty płaczesz?

 1. Lukem 25 sierpnia, 2007 at 19:41 #

  Pozwoliłem sobie wysłać zaproszenie na listę. :)

 2. btd 25 sierpnia, 2007 at 19:51 #

  http://nasza-klasa.pl/school/22466/5

  Tu jest strona mojej klasy z LO :)

  Tez sie wzruszylem :D

 3. eazyone 25 sierpnia, 2007 at 20:12 #

  One nie wiedzą, że opublikowałeś to zdjęcie?

  :D

 4. SebaS86 25 sierpnia, 2007 at 20:13 #

  To widać nie zgłupiałem jeszcze do reszty. Ostatnio założyłem profil swojej byłej klasy ale jakoś nie cieszyło się to zbyt wielką aprobatą kolegów (wg. co niektórych było minęło…).

 5. CoSTa 25 sierpnia, 2007 at 20:32 #

  [b]lukem[/b]: dziękuję ogromnie!

  [b]btd[/b]: teeej, ale was tam jest od cholery powpisywanych! kurczę, jakoś muszę swoich znajomków namówić do masowego wpisywania się a później na jakiś masowy ochlej musimy się umówić :)

  [b]eazyone[/b]: jeszcze nie wiedzą :)

  [b]sebas86[/b]: no co ty, takie inicjatywy RZĄDZĄ! nie mam pojęcia jak można na własne życzenie pozbywać się kupy swojego własnego życia… „było minęło”? no okej, można sobie samemu robić reset ale jakoś wolę pozostać bogatszy o tych znajomych. w celach – oczywiście – masowego ochleju :). kurczę, muszę skoczyć do wrocławia i zrobić wreszcie jakąś flaszeczkę ze znajomymi. o, nie ma co kombinować tylko trza się umówić i tyle. no, to postanowione :)

 6. Brzoza 26 sierpnia, 2007 at 08:59 #

  Ano tak właśnie myślałem, że Cię wciągnie:) Też uważam, że takie wspomnienia sprzed ładnych kilka lat to trzeba pielęgnować, a nie uważać, że było – minęło.

  A moja klasa już się prawie w całości wypełniła – brakuje nam dosłownie kilku osób do pełnej listy obecności. Tak – takie inicjatywy cieszą, a jak dodać do tego jeszcze umieszczane fotki z dawnych lat…

  http://nasza-klasa.pl/school/3197/90

 7. Byru 26 sierpnia, 2007 at 11:05 #

  Aż dziw CoSTA, że dopiero teraz odkryłeś / wsiąkłeś naszą klasę :) Przecież ten serwis rozkwita już od jakiegoś czasu i wszędzie o nim głośno :]

 8. psoiree 26 sierpnia, 2007 at 18:57 #

  Costa! A niech Cie! Czytam tego bloga od chyba pół roku i teraz sie dowiaduje ze pochodzisz z mojego miasta oO

 9. CoSTa 28 sierpnia, 2007 at 06:48 #

  [b]brzoza[/b]: again – niech cię szlag! btw, z tego co widzę, jakies wasze klasowe chlanie we wrześniu się zapowiada… kurczę, zaczynam szukać powodu by skoczyć do jeleniej i wrocka i nieco pobyć dla znajomych ciężarem :)

  [b]byru[/b]: zawsze byłem, jestem i będę mocno do tyłu z sieciowymi nowościami. starzeję się :)

  [b]psoiree[/b]: YYYYEAH! jelenia góra power! miło mi ziomka powitać na swoich łamach!

Dodaj komentarz