Menu serwera

Zostałem zaatakowany, pobity i pogryziony

Ludzie, to się w głowie nie mieści. To jest po prostu niewiarygodne, nieprawdopodobne i nawet w tym kraju rzadko spotykane. Nie wiem, co się z tym społeczeństwem dzieje, ale jeśli potrwa to tak dalej, to zaczynam mocno obawiać się o ten kraj. Przeżyłem dziś bowiem coś strasznego…

ZAATAKOWAŁY MNIE ZOMBIE!!!

Zostałem dziś, w biały dzień, nieco poza centrum Poznania, w katolickim kraju zwanym Polska, zaatakowany przez bandę wrednych, oślizgłych i obmierzłych ZOMBIE! Rzuciły mi się te bestie do gardła, chwyciły w swe szpony a zęby swe zagłębiły w moją wrażliwą tkankę tłuszczową. To skandal! Dlaczego władze nic z tym nie robią?!?!? Aby pomóc nieco władzom, zamieszczam poniżej kadry z przypadkowo nakręconego, przerażającego materiału. Mam nadzieję, że poniższe ujęcia pozwolą władzom ująć szerzące strach i choroby zombie:

Fragment atakującego zombie, uchwycony przez kamerę.

Dla rozjaśnienia nieco sytuacji dodam może, że zombich było kilka, miały przerażające twarze, nieświeży oddech a zęby długie, ostre i przystosowane do gryzienia mięsa. Dopadły mnie owe zombie znienacka, podczas wygodnego sobie posiadywania na kanapie Voytassów. Poniżej fragmencik także drugiego zombie. Tylko fragment bo wiadomo – bestie atakują zdradliwie i od tyłu.

Atakujące mnie dwa zombie uchwycone przez kamerę.

A teraz coś dla tych o naprawdę silnych nerwach. Przypadkowo zarejestrowałem moment ataku i rzucenia się zombiaków na mnie i mój tłuszcz. Film ze względu na wyjątkowo drastyczne ujęcia przeznaczony tylko dla widzów dorosłych. Kilka sekund później byłem już pożarty…

Atak zombie

A tak poza tym, to…

WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO PAULINKO!!!

I dzięki za fajowe urodzinki, na których zostałem co prawda pożarty, ale za to bardzo na wesoło. No i wszystkiego, co sobie tylko zamarzysz. Agnieszko, Voytassie – dzięki za przemiły i przezabawny wieczorek! :)

4 Responses to Zostałem zaatakowany, pobity i pogryziony

 1. btd 20 sierpnia, 2007 at 06:24 #

  Heh, ja mialem podobnie na urodzinach corki kumpla: 'wujek btd jest fajny, fajnie sie po nim skacze’ :)

  • CoSTa 20 sierpnia, 2007 at 14:40 #

   LOOOOL, no jak bym widział siebie samego oraz voytassa, na którym w pewnym momencie zalęgło się z pięć dzieciaków. a wszystkie gryząc, skacząc i robiąc ogólną rozpierduchę. sweet :)

 2. Lukem 20 sierpnia, 2007 at 20:31 #

  Trzeba przyznać CoSTa, że budować napięcie to Ty umiesz. :)

  • CoSTa 21 sierpnia, 2007 at 08:09 #

   napięcie samo się budowało wraz ze zbliżającymi się zębami. wierz lub nie, czterolatki mają bardzo rozwinięte aparaty gębowe.

   :)

Dodaj komentarz