Menu serwera

Idziemy na Noc Naukowców!

Ano, czas nareszcie gdzieś tyłki ruszyć. W związku ze związkiem biorę jutro Dorophę pod pachę i idziemy na Noc Naukowców. Będziem oglądali błyskawice, tornada i inne generatory Tesli. Dostaniemy w dupsko z komputerem w warcaby ale za to wygramy z nim w bierki. Przekonamy się, jak to jest z tym magnetyzmem i że lewitacja jest jak najbardziej fajną rzeczą. Ogólnie zaś – idziemy się jutro nieco naukowo rozerwać. Jedyne czego żałujemy, to brak Majki. Oczy by jej wylazły na widok błyskawic czy sztucznego tornada :).

Noc Naukowców – klik = wejście na stronę Nocy

Ktoś się jeszcze wybiera? My zabieramy Endera i mam nadzieję, że także Karen i Darię (jego dwie panienki), więc furę mam zajętą. Ale reszta znajomych? Ejże! Voytassy, Szumy, Rogale, Girki i cała reszta bandy – idziecie? Allegro rusza tyłek? Zen, ognia! Pewnie piwa pić nie będzie wolno ale ponoć ma tam być jakaś pracownia chemiczna a gdzie chemia, tam i rozpuszczalniki. Damy radę :)…

6 Responses to Idziemy na Noc Naukowców!

 1. zen 27 września, 2007 at 07:55 #

  Ja bym sie chętnie wybrał, bo uwielbiam takie historie, ale niestety logistycznie jest to nie do przeprowadzania :( Bawcie się dobrze.

 2. btd 27 września, 2007 at 08:50 #

  Wez zabierz troche skroplonego azotu :D Albo wlej do niego troche piwa ;-)

 3. harnir 27 września, 2007 at 09:04 #

  Chętnie się wybiorę, gdzie i o której się zbieracie? :-)

 4. Biter 27 września, 2007 at 10:14 #

  wielce prawdopodobne że się tam pojawie z okoliczną świtą :)

 5. Ender 27 września, 2007 at 11:01 #

  A nam sie nie uda wyskoczyc… Praca do pozna. Zdarza sie.

 6. CoSTa 28 września, 2007 at 06:27 #

  [b]zen[/b]: Szkoda kurczę. Liczyłem na małe obalenie rozpuszczalnika pod eksperymentalną ławką… Eeeech te licealne wspomnienia :)

  [b]btd[/b]: Powiadasz, coby coś podkraść? Niegłupia myśl… Tyle że tam nigdzie chyba PS3 nie będą pokazywali a reszta średni dla mnie atrakcyjna do jumania :)

  [b]harnir[/b]: Będę kręcił. Jeszcze nie wiem jak dziś będzie wyglądał mój dzionek w robocie. Jeśli uda się wcześniej wyjść – super. Jeśli nie – 18-19-ta najwcześniej się na miejscu pojawimy.

  [b]biter[/b]: Oooo… Dwór sprowadzasz? Galon będzie? :)

  [b]ender[/b]: Ano zdarza się. Mam tak co piątek i mam ogromną nadzieję, że w ten piątek będzie nieco inaczej :/

Dodaj komentarz