Menu serwera

„Killer” Kaczmarek vs. „Sugar” Ziobro

– Jak śledztwo ruszyło, pan Janusz Kaczmarek przyszedł do mnie, jako do prokuratora generalnego, i patrząc prosto w oczy groził mi, że, jeżeli zostanie wszczęte śledztwo, to osobiście poniosę tego konsekwencje – stwierdził minister w Polskim Radiu. – Kaczmarek powiedział, że, jeżeli śledztwo uderzy w jego rodzinę, to on nie zawaha się przed niczym – dodał Ziobro.

za: Gazeta Wyborcza

Na kogo stawiacie? Myślę, że Kaczmarek zdrowo dominuje wagowo ale technicznie Ziobro może okazać się bezkonkurencyjny. Nie widziałem jeszcze zawodnika z tak idealną techniką uników, zwodów i korzystającego z pomocy sędziów. No i ten trzymany w lewej kieszeni dyktafon, którym zawsze może zakończyć walkę przed czasem… IMO „Sugar” Ziobro technicznie wykończy niedźwiedziowatego Kaczmarka.

Kurczę, pojedynek „Sugar” Ziobro vs. „The Animal” Kaczyński w dwóch osobach… To byłby widok!

3 Responses to „Killer” Kaczmarek vs. „Sugar” Ziobro

 1. Keroth 4 września, 2007 at 11:10 #

  Ziobro zdaje się wygrywać, przynajmniej tak wynika z jego sondaży popularności. Poza tym po ostatnim spektaklu w wykonaniu prokuratury podważono wiarygodność pana K.

  Inna sprawa, że zarówno ja jak i zapewne wiele osób nie może uwierzyć że Kaczmarek zmyślił sobie tyleset stron zeznań. Obydwoje pewno kłamią, obydwojgu nie można wierzyć przesadnie – na razie jest remis z lekką przewagą Ziobry ;-).

 2. PeterCub 4 września, 2007 at 11:14 #

  Ech CoSTa, szkoda czasu i nerwów na tę szopkę, dla mnie istotniejszą wiadomością było wydanie dzisiaj nowej wersji [url=http://my.opera.com/desktopteam/blog/2007/09/04/go-and-get-opera-9-5-alpha-3]Opery[/url].

 3. CoSTa 6 września, 2007 at 20:37 #

  [b[keroth[/b]: Yeah, jestem tego samego zdania – lekka przewaga Ziobry ale ogólnie remis. teraz czas na trzaskankę detaliczną. Hurt już się chyba skończył :)

  [b]petercub[/b]: Owszem, czasu niby szkoda ale te sukinsyny jednak nami rządzą i wypada chociaż widzieć, dlaczego tak średnio im to wychodzi. Boże, to piewszy rząd, w którym autentycznie niczym nikt się innym nie zajmuje, niż sobą nawzajem. A gdzie w tym wszystkim ludzie??? Gdzie ten kraj?

Dodaj komentarz