Menu serwera

Animusic – Resonant Chamber

A tak mnie dziś wzięło nieco na poszperanie za contentem HD dla mojego iTunes. Karmię toto rippami DVD a jakoś mało ostatnimi czasy ssę właśnie rzeczy w HD i mało z piersi mej niewątłej się „ochów” i „achów” dobywa. Polazłem więc na stronkę Apple Quick Time HD Gallery coby zassać coś szybko i w dobrej jakości. Trzy i pół giga później powiadam Wam: jest tam jeden klejnocik, który mnie rozwalił. Nazywa się to Animusic a ze stronki Apple można zassać jeden fragmencik tego czegoś, co to zwie się Resonant Chamber. Co to takiego? Ano muzyczka, animacja 3D, świetne synchro, rewelacyjny pomysł na zwizualizowanie muzy a całość może robić za demówkę dla telewizorów HD. Co prawda 720p ale za to ostrego jak brzytwa obrazu i przyjemnego dźwięku. Ależ to się świetnie ogląda! Wciągnęliśmy z Majką dwukrotnie pod rząd. Tak, jesteśmy dziwną rodziną :). Anyway, jeśli ktoś ma chętkę na zobaczenie fajnej animacji w jakości DALEKO odbiegającej od gówna serwowanego na YouTube czy innych takich – warto!

Animusic – Resonant Chamber (klik = przejście na stronę z plikami do pobrania)

Dla pracowitych inaczej, namiar bezpośredni na plik. Miłego oglądania i słuchania :)

2 Responses to Animusic – Resonant Chamber

 1. arsen 13 października, 2007 at 09:41 #

  Widziałem jakiś czas temu jak sciągałem wszystko co HD miało w nazwie :). Jest jeszcze do sciągnięcia inny film z seri animusic.

  http://www.apple.com/quicktime/guide/hd/animusic2dvd.html

  też robi wrażenie :)

  • CoSTa 14 października, 2007 at 19:51 #

   Ano, robi. Pobrałem i tak wszystko radośnie i aż zagryzam zębiska w oczekiwaniu na jakieś fajne losowanie totoka, główną wygraną i obkupienie się we wszelką elektronikę, jaka mi do głowy przyjdzie :).

   Brzozik, jeśli to czytasz – wpadaj na stronkę Apple, zassij kilka filmików w 1080p i zobacz, co twój telewizor potrafi. Ta jakość kopie odbyt, taka jej mać :)

Dodaj komentarz