Menu serwera

Dylan – doskonały podcast

Nie lubicie podcastów? Nie słuchacie/oglądacie zbyt często? Sądziecie, że to strata czasu i rzecz niewarta uwagi, bo najczęściej i tak gówno tam jest? Well, w znakomitej większości macie rację :). A co powiedzie na coś takiego:

The Bob Dylan Podcast, hosted by Patti Smith, presents an in-depth look at the songwriter, with comments from Dylan himself as well as stories and insights from others.

Sprzedani? Ja dziś zobaczyłem info o podcaście w informacji słanej z iTunes Store i natychmiast zassałem obydwa epizody (i przesłuchałem o siódmej rano :)). Jestem sprzedany. Dziękuję. Jeśli takoż chceta sobie posłuchać – kliknijta na poniższym obrazku. iTunes ładnie już o resztę zadba.

Bob Dylan podcast

Dla ludzi nieużywających normalnych programów ;), jest sobie stronka Legacy Recordings, na której można sobie podcastu posłuchać.

stronka Boba Dylana

4 Responses to Dylan – doskonały podcast

 1. brocha 19 października, 2007 at 07:17 #

  Dzięki za link do legacy recordins – nie wiedziałem, że mają sekcje z podcastami.

 2. Silmethule 19 października, 2007 at 13:43 #

  „Normalnych programów”? Drogi Costasie, owe normalne programy nie mają swoich wersji na normalne systemy ;). Ale ci, co mają normalną systemy potrafią sobie radzć w ekstremalnych sytuacjach w insze sposoby ;).

 3. CoSTa 19 października, 2007 at 22:15 #

  [b]brocha[/b]: Na zdrowie! Wciągnęło mnie kurczę to miejsce…

  [b]silmethule[/b]: Drogi Silmethule, normalne systemy i potrzeba radzenia sobie z nimi w ekstremalnych sytuacjach? Czy tylko ja tu dostrzegam pewną logiczną nieciągłość w temacie normalności takich systemów? ;)

  • Silmethule 21 października, 2007 at 09:16 #

   To jest oczywista oczywistość, że i normalne systemy mają czasem ekstremalne sytuacje ;)

Dodaj komentarz