Menu serwera

I Am Legend: Awakening – trailer kopiący odwłok

Swego czasu pisałem o trailerze 1-18-08 aka Clowfingera aka Monstrous i aka bóg jeden raczy wiedzieć ile jeszcze tytułów. Olać tytuł, trailer skopał mi tyłek a i do dziś chętnie go wciągam. Jest świetny a Kuba z Zakazanej Planety napisał o nim, że to najlepszy trailer w historii kina (OK, z dużą dawką WOW factor trzeba to traktować ale coś w tym stwierdzeniu jest).

Miło mi proszę państwa zaprezentować kolejny trailerek, który jest tym, co miłośnicy klimatu, warsztatu i tego wszystkiego, co na dobry trailer się składać powinno lubią najbardziej. Drugi najlepszy trailer jaki w życiu widziałem.

I Am Legend: Awakening

trailer (bardzo warto oglądać w HD)

7 Responses to I Am Legend: Awakening – trailer kopiący odwłok

 1. PeterCub 27 października, 2007 at 13:42 #

  Nie widziałeś jeszcze trailera [url=http://www.anywhereispossible.com]Jumper[/url].

  • PeterCub 27 października, 2007 at 14:49 #

   Ok, może to nie to samo co nadchodzący film z udziałem W. Smitha, ale i tak ciekawie się zapowiada.

   • CoSTa 28 października, 2007 at 06:08 #

    Znaczy wiesz, mnie bardziej o walory estetyczne, dramaturgię i intensywność doznań płynącą z samego trailera (choć tu trudno mówić o trailerze a bardziej chyba o wizualizacji komiksu) się rozchodzi. Film to już kwestia drugorzędna. Mam nadzieje, że będzie dobry ale mnie się rozchodzi o krótką formę, jaką jest trailer i ile można z niej wycisnąć.

    A ten Jumper to jakieś kolejne pokłosie manii ekranizowania komiksów przez hamerykańców? Szczerze mówiąc to nigdy o takim herosie nie słyszałem.

    • PeterCub 28 października, 2007 at 07:55 #

     Raczej ekranizacja [url=http://en.wikipedia.org/wiki/Jumper_(film)]książki[/url], nie miałem jeszcze styczności z nią. Co do „I am Legend”, ta animacja może się okazać o wiele lepszym doznaniem niż sam aktorski film. Film producentów „Tożsamości Bourne’a” i „Państwa Smith”.

 2. Robert Pankowecki 28 października, 2007 at 09:31 #

  Ile mnie kosztowało by się dostać do tego trailera ale w końcu jest: wget http://movies.apple.com/movies/wb/i_am_legend-awakening/i_am_legend-awakening_h1080p.mov

  Kurcze na stronie jest link, który w javascipcie otwiera Ci plik mov, w którym to pliku jest link do strumienia z innego pliku mov na ich serwerze. Koszmar, za takie właśnie dziwne wynalazki trudno mi polubić apple. Jak by nie mogli od razu zrobić bezpośredniego zwykłego (nie javascriptowego) linka do pliku, który naprawdę zawiera ten trailer…

 3. Sam 6 stycznia, 2008 at 01:25 #

  Coś mało się interesujecie filmem skoro myślicie że to osobny film. Ten trailer jest pierwszą opowieścią (aktualnie wyszły już dwie – ekskluzywnie dla Apple.com dlatego tylko tam można znaleźć te trailery) animowaną promująca właśnie film „I am Legend” z Willem Smithem.

  @Robert – jest to zrobione w ten sposób abyś nie mógł zapisać sobie trailer na dysk – i wykupił płatną wersję Quick Time’a z właśnie taką opcja. Marketing :P

  • Robert Pankowecki 6 stycznia, 2008 at 10:06 #

   Niemniej jednak udało mi się to zrobić, więc po co te wszystkie dziwne utrudnienia ?

Dodaj komentarz