Menu serwera

Odzyskuję lata 80-te!

Kaczuszki odzyskują sobie tan kraj. Mam nadzieję, że już niedługo. Ja zaś odzyskuję swoją młodość i lata 80-te, w których było od pyty kiczu ale i od groma genialnego wręcz popu. Ostatnio maniami zasysam wszelkie możliwe składanki i dziś przypomniały mi się za sprawą takich właśnie składanek dwa nagranka. Obydwa po prostu genialne. Najpierw rzecz nieco szybsza, doskonale chyba odlboyom znana bo okupowała szczyty list przebojów (zresztą bardzo zasłużenie). Kochani, przed Wami Flash and the Pan w absolutnie kultowym utworze Midnight Man:

Było nieco szybciej i z zacięciem, to teraz czas na coś wolniejszego ale z zacięciem nieprawdopodobnie większym. Prosty do bólu kawałek fenomenalnej melodii, która sama z siebie powoduje łażenie ciarek po plecach. Składników geniuszu tego utworu jest kilka ale to chyba bezpretensjonalna prostota bardzo charakterystycznej melodii jest tym, co stawia ten utwór na jednym z najwyższych miejsc mojego prywatnego rankingu. Kilkoma taktami wyśpiewać rozdzierającą serce tęsknotę – to oznaka geniuszu. Przed Wami Snowy White i nieśmiertelny utwór Bird of Paradise:

A jakoś mnie tak ostatnio na rzewności i przeszłość wzięło… Anyway, miłego słuchania i zerkania czasem w przeszłość życzę. To robi dobrze na wewnętrzne tao. :)

,

5 Responses to Odzyskuję lata 80-te!

 1. Silmethule 15 października, 2007 at 16:48 #

  Ja taki offtopic. Basha przeglądam i w oczy mi się rzuciło:

  TO nie czatroom, to kanał pomocy! pomagamy ludziom, co nie potrzebuja pomocy, a jak ktos naprawde potrzebuje pomocy, to go wysylamy na google.

  Piszę, co by się upewnić, że to (nie) ty :P

 2. .sickb60y 15 października, 2007 at 19:52 #

  też widziałem ten wpis ;)

  Może ktoś się podszywa?

 3. btd 15 października, 2007 at 20:52 #

  Jak mnie bierze na rzewność to odpalam kata albo venom :->

 4. CoSTa 16 października, 2007 at 06:30 #

  [b]silmethule, sickboy[/b]: Dementuję stanowczo, że to niby ja choć z przedstawionymi poglądami bardzo się zgadzam i wypowiedź bardzo mi pasuje :)

  [b]btd[/b]: A bo ty skrzywdzony przez los jesteś, btd ;)

 5. markor 11 marca, 2008 at 20:54 #

  super!

Dodaj komentarz