Menu serwera

Podcast 005 – Droga z pracy

Od wyjscia z pracy, do przystanku tramwajowego. Co w tym czasie może zrobić człowiek, który jest zmęczony i ma dosyć? A na ten przykład może do tego wszyskiego jeszcze być głupi i co kilkanaście kroków robić zdjęcie komórką. Później zaś może zrobić z tego filmik i chwalić się swoją głupotą.

Inspirujące!

Mnie inspirujące. Jutro coś głupszego wymyślę na pewno :)

Droga z pracy na przystanek tramwajowy
(pobierz filmik – 1,1mb)

8 Responses to Podcast 005 – Droga z pracy

 1. .sickb60y 17 października, 2007 at 06:56 #

  fotograficzny skrót :)

  Mógbyś sie pokusić o dukument na miarę

  [url=http://tokyobynight.pl/2006/02/z-kamer-wrd.html]tokiobynight.pl[/url].

  Prawie 45 minut drogi do pracy uwiecznionej na taśmie (bądź też jakimś dysku czy innej karcie pamięci). Ciekawe jakby ludzie patrzyli gdybyś szedł i gadał do aparatu/kamery… szczególnie w tramwaju ;)

  • CoSTa 17 października, 2007 at 07:05 #

   Kamera byłaby okej i pierwotnie miałem całą drogę do domu wrzucić. Problem taki, że cholerny sony ericsson k750i jak ustawi ostrość to pika w pizdu głośno a jak strzeli fotkę to gromko o tym informuje za pomocą adekwatnego dźwięku (nie mam pojęcia gdzie to się wyłącza). Innymi słowy – głupio mi było tak siedzieć w tramwaju i robić z siebie idiotę :). No, przynajmniej w pojedynkę. Ich tam jest dwóch więc przynajmniej mają gdzie oczy podziać :)

 2. btd 17 października, 2007 at 11:15 #

  zainspirowales mnie. Jak tylko pozbieram co potrzeba do kupy to nagram moja jazde z pracy i do pracy :-) Bedzie okazja nauczyc się robic video :)

 3. szuman 17 października, 2007 at 12:36 #

  CoSTa, rowerem śmigaj, a nie z buta ;)

  tak bajdełej to liczyłem na większą liczbę klatek na sekundę + jakieś kobiety ;)

 4. CoSTa 17 października, 2007 at 14:13 #

  O dzięki panowie za ten patent z dźwiękiem. Działa znakomicie. Proszę, trzeba kurna czytać instrukcje obsługi i zakuć kilkaset kombinacji klawiorów :)

  Z tym rowerem Szuman to dobry pomysł. Tym bardziej, że za schudnięcie mam dostać jakiegoś skromnego bonusa w ramach nagrody (od rodziny, dlatego pewnie skromny). Nie daruję i bonusa wyrwę :)

 5. PeterCub 17 października, 2007 at 14:25 #

  A propo osiksa i SE sprawdź to: http://www.esato.com/board/viewtopic.php?topic=124780 właśnie taki dock mam w telefonie ustawiony. Oczywiście wymaga to programiku FarManager i pełnego pakietu z tamtej strony. Właściwie wiele można zmienić w wyglądzie, jakości dźwięku w se w800i/k750. Nawet całkowicie można usunąć dźwięk migawki.

Dodaj komentarz