Menu serwera

Nie piszesz, nie lubisz, nie chcesz mnie już znać?

Drogi papo CoSTa (dobrze odmieniam?) – dlaczego nie piszesz już nic na swoim blogu? Czy obraziłeś się na nas, swoich czytelników? Czy nie lubisz już nas? Czy myślisz, że nie interesuje nas, co tam słychać u da Majka, u Dorophy czy nawet u Ciebie (choć u Ciebie zawsze słychać o dziwo dobrze)?

Drogi czytelniku, muszę Cię ogromnie przeprosić za wielkie lagi, jakie na blogasku naszej familii powstają. No niestety, życie – jak mawia mój kolega Ginter – pizga. Dopadła mnie po powrocie z urlopu przaśna rzeczywistość młynu pracowego, umęczenia popracowego i dla dobicia nadmiaru wolnego czasu – chęć pogrania w kilka konsolowych tytułów, które mnie ostatnimi czasy się kupiło i które autentycznie mnie wciągnęły. Taka karma…

Bardzo mi miło, że interesuję Cię, o czytelniku, los moich dwóch niesamowitych kobiet. Otóż kobiety mają się dobrze i prócz cherlania, smarkania i ogólnego zgłupcenia, raczej niewiele złego im się dzieje. Majka rośnie jak na drożdżach i ładnieje w oczach. Żona nie rośnie ale o dziwo też ładnieje. Kosztuje to naszą rodzinę tyle, że o sprawieniu sobie jakiejś nowej elektronicznej zabawki mogę zapomnieć na bardzo, bardzo długi czas. Ale w porządku, jestem ponad swoje egoistyczne potrzeby i buduję głębię świadomości tao. Bo o głębi kredytu mogę już zapomnieć niestety.

Pozostawiłeś tyle rozpoczętych rzeczy, których tu i teraz ja, Twój czytelnik, mocno się domagam! Co z podcastami? Co z cyklem „Jak to jest…”? Co z opisaniem przygód ze swoim Maczkiem? Co z recenzjami płyt, filmów i gier? Drogi papo, tak strona nie może się rozwijać bo po prawdzie to się nie rozwija a wręcz cofa. Czy tego nie widzisz?

Widzę drogi czytelniku aż za dobrze i wielki mi z tego powodu wstyd. Muszę najwyraźniej zabrać się ostro do roboty po powrocie z roboty i zacząć tworzyć coś nieco bardziej kreatywnego niż wpisy typu „dziś moja żona podała mi na obiad płastugę – dobra była!”.

Życzę powodzenia i obudzenia się z marazmu. Twój wierny – czytelnik.

Dziękuję wierny czytelniku i stawiam dowolny wirtualny napój. Muszę się sprężyć i się sprężę! Dzięki za motywacyjnego kopa w odwłok!

Eeech, szkoda, że takich maili nie dostaję i szkoda, że tak na nie nie odpowiadam…

8 Responses to Nie piszesz, nie lubisz, nie chcesz mnie już znać?

 1. futomaki 13 listopada, 2007 at 09:35 #

  Przeprosiny przyjęte, a teraz do roboty, bo posty się same nie napiszą! ;)

 2. PeterCub 13 listopada, 2007 at 10:57 #

  Gdybyś więcej się pojawiał na komunikatorach, sam bym coś wysmażył. A tak… Prawdę mówiąc, sam niewiele działam na swoim blogu, ale to dlatego, że nie mam takich zdolności pisarskich (czyt. lania wody) jak Drogi Papa CoSTa.

  Pozdrawiam z Olsztyna

 3. btd 13 listopada, 2007 at 15:54 #

  Bo czytelnicy czujac sie olani tez olali ;-)

 4. Dinven 13 listopada, 2007 at 17:43 #

  Toć to by nieeleganckie było – przymuszać autora do częstszego pisania(;

  Aczkolwiek, gdybyś zwiększył częstotliwość ukazywania się nowych notek, nikt by się nie obraził(;

  Ale chyba każdy miewa takie okresy gdy po prostu brak czasu…

 5. zen 13 listopada, 2007 at 18:43 #

  Oj CoSTa, CoSTa. Kiedy jakies spotkanko w realu? Ponoć barcampy coraz lepiej się mają. Trza się oderwać od klawierki i podyskutować mniej cyfrowym otoczeniu. Ender w każdy wtorek jest chętny (w zasadzie w każdy dzień, byle uprzedzić, podobnie ze mną). Wiec? Hę?

 6. CoSTa 13 listopada, 2007 at 21:47 #

  [b]futomaki[/b]: Yeah, w rzeczy samej :)

  [b]petercub[/b]: Strasznie nie lubię komunikatorów. Ale jeśli już, to najszybciej złapać mnie można via GTalk. W pracy non stop odpalone… A do lania wody to mam faktycznie predyspozycje niemałe. Tu naprawdę mocno się ograniczam :)

  [b]btd[/b]: Jak Kuba bogu… Cholera, wychodzi na to, że trzeba jakoś PT czytelników przekupić. Trza smarować. Ot i skończę w kazamatach CBA :)

  [b]dinven[/b]: Ano właśnie tak jest – z czasem krucho. I tak w sumie przez cały grudzień bo zaczyna mi się masakra przedtargowa. Oj, przyjdzie blogaska nieco przymknąć, taka jego mać.

  [b]]zen[/b]: Oooo, to DOSKONAŁY pomysł! Yeah, browarek w zacnym towarzystwie, to je ono. Ten weekend mnie niestety odpada, w tygodniu gram w erpegi, przyszły piątek to chyba wyskoczenie na browarka z moimi informerami… Kurczę, jakiś terminarz muszę se skręcić :). Odezwę się Zen, czas na browara już najwyższy!

  • btd 13 listopada, 2007 at 21:57 #

   O, w co ciupiesz?

   A co do rpg, tym razem wiedzmina na pc – wywalanie czesto zlikwidowalo zainstalowanie patcha do windows – KB940105. Na viscie super chodzi, nic juz sie nie wywala.

   No i ja ciupie w wiedzmina jak tylko moge :)

   • CoSTa 14 listopada, 2007 at 15:59 #

    Aktualnie tylko Warhammer. Jakoś czasu na więcej wyskrobać nie mogę a otaczają mnie Mistrzowie chętni do prowadzenia i znający się na rzeczy. Kurew by strzelił tę dorosłość :)

    Brzozik, czytasz to? Może to kwestia Visty?

Dodaj komentarz