Menu serwera

Dziewczyna z nerwem…

Wzięłam dziś sobie wolne.

Super.

Git.

„Wyśpię się i w ogóle trzeba spełnić parę przyjemnych obowiązków” – tak sobie myślałam wczoraj wieczorem. Ale wcześniej musiałam udać się w pewne miejsce…

A tam: kłuto mnie igłą, wiercono we mnie igłą, traktowano mnie prądem (na szczęście o małym natężeniu), dotknięto do żywego i tu okazało sie że jestem dziewczyna z nerwem; nerwa usunięto. Następnie przypalono mnie żywcem i zrobiono bąbelka (bąbelek jest choć go nie widać za bardzo na zewnatrz), potem zalepiono czymś i z życzeniami wesołych świąt odesłano do domu.

Gdzie byłam?

Na leczeniu endodontycznym.

I wiecie co? Było fajnie. Wyszłam jak zwykle po znieczuleniu z twarzą Sylwestra Stalone i zapachem, który umożliwił mi zajęcie miejsca w zatłoczonym tramwaju. Z malowniczo wiszacą twarzą następnie udałam się zrobić robotę za Świetego Mikołaja, bo ten baran wiadomo nie od dziś listów nie czyta i wszytskie dzieci ma w głębokim poważaniu, a i tak go kochaja, bo rodzice odwalaja za niego cała robotę.

Zjeździłam pół miasta w poszukiwaniu „Agatki z tortem”, żeby nie zawieźć naszej kapusty (czyt. Majki), która w liście zresztą naprawdę wysłanym przez Tatucha rysowała z jęzorem wywalonym na brodę ślicznościowe potworki specjalnie dla tego starego obiboka w czerwonym płaszczyku, ale niech mu będzie dałam radę i … ledwie żyje.

Twarz wróciła do normy, zapach jakby osłabł a bąbelek tylko ćmi.

Opowiedziałam historię poranka Kostasowi, który tylko trochę sie zdenerwował: „Co to k… znaczy, że Ci zrobiono bąbelka?” Ciekawe czemu tylko trochę???

Pozdrowienia dla dr Barta

:)

14 Responses to Dziewczyna z nerwem…

 1. byte 5 grudnia, 2007 at 18:24 #

  „Agatka z tortem”? Za tą reklamę ktoś powinien zapłacić gardłem. Najbardziej wkurzająca melodia świata.

 2. RAFi 5 grudnia, 2007 at 18:29 #

  Tej, Doropha pisze bloga! ;)

 3. Pawouek 5 grudnia, 2007 at 18:43 #

  CUD!

  Skoro Doropha napisała coś na blogu to może i Mikołaj istnieje ;)

 4. doropha 5 grudnia, 2007 at 19:15 #

  byte: Nawet nie widziałam tej reklamy, ale byłam przekaźnikiem t.j. przelewałam słowa z ust dziecka na papier w liście do Mikołaja to wiem co było, nie dało się nie zapamietać…

  RAFI: Mam juz całe 5 wpisów:)

  Pawouek: Pewnie, że istnieje, ale znowu nic nie dostanę, bo byłam bardzo niegrzeczna w tym roku, a poza tym oczywista oczywistość!, jak mogłabym dostać skoro wspomniany św. nie czyta listów, a rodzice daleko:(

 5. btd 5 grudnia, 2007 at 20:42 #

  Hehehe, uwielbiam jak moja Basia wraca od dentysty mowic 'no slonko usmiechnij sie’, a potem 'ej, ty nie gralas w rambo moze’?

 6. btd 5 grudnia, 2007 at 20:44 #

  Aha, no i dobre z tym bąbelkiem :-) Bo w poznańskim bąbel mówi się na małe dziecko :-D

 7. Corni 5 grudnia, 2007 at 22:43 #

  Heheh Cześć Dorianku! :)

  Na szczęście Emik jeszcze nie ma zbytnich wymagań co do prezentów ;))) i jeszcze na razie Tomek może sobie kupować elektryczne kolejki wmawiając nam że to dla Emilki :)

  Pluszaki ogromniaste!

 8. Brzoza 6 grudnia, 2007 at 16:02 #

  Ha – a Mikołajowi z Warszawy trochę się dni powaliły i był w 100% przekonany, że to jutro jest ten big day… No, ale lepiej trochę spóźniony, niż w ogóle, więc mam nadzieję, że już jutro Majeczka będzie mogła się pocieszyć z dodatkowych upominków.

  Żonka moja powiedziała, że Costas nas oskalpuje za takie prezenty (bo są BARDZO BARDZO różowe i BARDZO BARDZO dla księżniczek), ale co mi tam. Żadnego listu nie otrzymaliśmy, więc trzeba było w zastępstwie Mikołaja coś wymyśleć.

 9. krzychu 6 grudnia, 2007 at 17:50 #

  Ale tak w zasadzie – co to jest ten 'bąbelek’? Brzmi jak 'teksańska masakra piłą łańcuchową’ … :(

 10. CoSTa 6 grudnia, 2007 at 21:27 #

  Brzoza, ty się lepiej w Mikołaja nie baw, tylko szybko załatwiaj mi jakieś fuchy. Wkur* mnie w robocie coraz bardziej i w poniedziałek okaże się, czy jeszcze tam nieco posiedzę. Kurew, dać komuś podwyżkę i zaraz przed wypłatą ją zabrać? Powaliło? Oj, coś muszę swoim przełożonym wyjaśnić…

  Krzychu, ten bąbelek to mniej więcej to, o czym piszesz, tyle że na nieco mniejszą skalę. We krwi jest tylko przód bluzki, plecy są czyste. Czyli – lajcik.

  • krzychu 7 grudnia, 2007 at 14:26 #

   Uff.. trochę mnie uspokoiłeś. Pozdrowienia dla małżowinki!

 11. Brzoza 6 grudnia, 2007 at 22:22 #

  Jak to dali podwyżkę i zabrali?! Pojebało towarzystwo do końca??? Ech – musi mieć człowiek w dzisiejszych czasach nadludzką cierpliwość.

  • CoSTa 7 grudnia, 2007 at 08:02 #

   No pojebało najwidoczniej. W poniedziałek ma się z jakimś członkiem zarządu spotkać w tej sprawie i nie omieszkam zapytać, o co tu właściwie chodzi. No ale jeśli tak ma wyglądać dbałość o pracownika w tej firmie, to ja chyba podziękuję za współpracę i kiedy tylko znajdę coś sensownego, sayonara!

 12. RAFi 12 grudnia, 2007 at 07:11 #

  [b]Doropha:[/b]

  Od piątki się zaczyna, a później już z górki. ;)

Dodaj komentarz