Menu serwera

Jestem człowiekiem słabym…

Powinienem dziś wieczorkiem spędzić miło czas w towarzystwie produktów Apple i kilku kolesi, którzy wpadliby do poznańskiego iSpota na drobną imprezkę, na której bardzo chciałem być. Miałem poachać i poochać nas maszynkami, nacieszyć oko rzeczami, na które mnie nigdy stać nie będzie (choć wciąż mam nadzieję), pobawić się iPodem touch czy powgapiać się w Cinema Display 30 cali i zbierać oczy zza uszu. No a przede wszystkim miałem zadać kilka pytań odnośnie mojej planowanej konfiguracji z Airport Extreme w roli głównej i serwującej net Makom, konsolom i czemu tam jeszcze.

Tak miało być.

Zrobiło się oczywiście inaczej. Przyznaję, z mojej winy. Ale na boga, kto by oparł się czemuś takiemu…

Każdy lubiący dobrze zjeść chyba mnie zrozumie…

Dobra, to teraz do rzeczy:

 • sławetna karkówka Dorophy. Zwie się to karkówka w miodzie i kopie tyłek niemiłosiernie. Jest śliczne, smakowite, soczyste, pływa w miodzie, jakimś sosie przepysznym, chrupie i po prostu zasysa do talerza. A po zakończeniu zawsze zostają jeszcze mandarynki.

 • w tle widać odkrycie Dorophy – seler naciowy z sosem czosnkowym plus bokiem sałata lodowa. Chrupie toto, smakuje niesamowicie, samo w sobie jest rewelacyjne!

 • do tego frytasy w ilości niedużej, by się nie zapychać skrobią.

Zjadłem, miałem dupę ruszyć i… Tak już zostałem. Teraz trawię w spokoju, błogostanie i szczęściu. Sorry chłopaki z iSpota. Przegraliście z moją żoną i jej ofertą. Żadne Apple jej nie podskoczy :)

11 Responses to Jestem człowiekiem słabym…

 1. Dinven 9 grudnia, 2007 at 22:34 #

  Muszę zapamiętać na przyszłość – jak zatrzymać wieczorem męża w domu, gdy chce iść na piwo z kumplami(;

 2. doropha 10 grudnia, 2007 at 06:38 #

  Choć trudno w to uwierzyć wcale nie było moim zamiarem zatrzymać Kostasa w domu, ale przy okazji nabyłam mądrość życiową, że aby został w chacie należy go odpowiednio do upodobań szczęśliwie dociążyć żołądkowo:)

  • btd 10 grudnia, 2007 at 07:23 #

   No bo widzisz, jak ja powtarzam zawsze: faceci prosci sa. Ale niejedna juz zlamala zeba na tej prostocie, wiec zupelnie latwo nie jest :)

 3. Keroth 10 grudnia, 2007 at 18:21 #

  Uhm… ale to cudownie wygląda. Można zamówić na wynos jedną prosto do Warszawy ;-)?

  Albo chociaż przepis wyprosić?

 4. CoSTa 10 grudnia, 2007 at 20:36 #

  [b]dinven[/b]: Tak, to tips wart poznania z jednego względu: działa na każdego faceta :). Dobre żarcie to je ONO!

  [b]btd[/b]: Nie gadaj btd, jak ci Twoja pani coś ekstra wysmaży to choćby się waliło i paliło – na małe conieco znajdziesz czas :). No i niestety, kobity łatwo nas sobie omotują ;)

  [b]keroth[/b]: A zaraz Dorophę ścignę, coby jakiś przepisik tu wrzuciła. No chyba że to jakaś tajemnica – to sam rozumiesz…

  • btd 11 grudnia, 2007 at 12:48 #

   hehehe no jasne że znajde. Zawsze i wszędzie. Ale wiesz, trochę pomarudzić trzeba, tak dla formalności :)

 5. Keroth 10 grudnia, 2007 at 22:23 #

  @ CoSTa

  Jeśli tajemnica, to oczywiście zrozumiem :).

 6. PeterCub 11 grudnia, 2007 at 20:54 #

  No i jak tu się odchudzać, kiedy z każdej strony czyha pokusa… CoSTa, jak znajdziesz złoty środek na zrzucenie brzucha, skrobnij…

 7. CoSTa 11 grudnia, 2007 at 21:59 #

  [b]btd[/b]: A no tak, dla formalności to pewnie że trzeba :)

  [b]keroth[/b]: To żadna tajemnica tylko dorophowe lenistwo. Ciężko będzie przywlec ją do komputera. Ostatnio bodajże jakiś wpis popełniła, prawda? No to na pół najbliższego roku norma wyrobiona :/

  [b]petercub[/b]: Znam. Silne postanowienie schudnięcia i wręczenie sobie łapówki dla podparcia postanowienia. Moją łapówką byłoby kupno MacBooka. Przy paleniu się sprawdziło, więc wiem co piszę :)

  • Keroth 12 grudnia, 2007 at 00:49 #

   @ CoSta

   Mi się nie śpieszy. Potrawa wygląda tak super, że jestem gotów poczekać i to długo.

   Jeśli to coś ułatwi, to wystarczy najprostszy e-mail z przepisem, nie musi być przecież notka.

   A jeśli się nie da, to trudno. Obejdę się smakiem i też jakoś przeżyję :).

   • CoSTa 15 grudnia, 2007 at 08:15 #

    Ja ci Keroth mówię, napisz ty do niej bo ja i owszem, gonię ją ale poważanie u swojej małżonki to mam niestety żadne… Leń z niej gorszy jeszcze ode mnie i dopiero solidny OPeeR coś chyba mógłby tu pomóc :)

Dodaj komentarz