Menu serwera

Komiks – da Majek w Poznaniu

Komiks - da Majek w Poznaniu

Komiks - da Majek w Poznaniu

Już dziś nie dam rady odpowiedzieć na wszystkie Wasze komentarze – nie mam już sił. Da Majek nam choruje, gorączkuje i zaczynają się dziać rzeczy niefajne – zaczyna marudzić o bolących ją uszach. Na sam dźwięk tych słów nas po prostu mrozi. Do dziś zeszłoroczna jazda z zapaleniami uszu odbija się nam traumatycznie a i Majka zdaje się doskonale pamiętać, co się wtedy działo.

Anyway, coby nie myśleć tylko o rzeczach niemiłych, wziąłem i odpaliłem resztki chcenia, program Comic Life i wydziergałem szybki, głupi jak trzeba, idiotyczny, zbędny, nic nie wnoszący, zbyt ciężki i niefajny komiks z da Majkiem w roli głównej.

I jestem dumny, że aż strach! :)

W związku z dumą i niefajnością komiksu, zapraszam do wciągnięcia owego. Całość wpakowała się do pliku PDF, który można sobie pobrać: pobierz komiks (PDF, 2,2 megabajta)

10 Responses to Komiks – da Majek w Poznaniu

 1. PitMac 2 grudnia, 2007 at 01:37 #

  yo przeczytane! zaczne od dupowlazstwa:)

  Papo ty to masz pomysły,niemoc ziemska zamieniasz na tworcza:) (aaa zyczenia szybkiego powrotu do zdrowia dla Majki) .Co do komiksu,niezła kreska^^ ,trzyma w napieciuale kurna z konjcowka zdupiles jak nic! Czekam na wielki finał,flakich krew,rzeznia a tu co? da Majek dała dyla-kompletnie do bani! Wybaczam bo to pierwsza wersja,i licze na drugą odsłone z innym zakonczeniem:)

  Pozdro i koniec wazeliny.

 2. Łukasz Horodecki 2 grudnia, 2007 at 01:44 #

  Rozumiem, że to tylko okrojona wersja do ściągnięcia za free? Ustaliłeś już cenę za pełną wersję ze scenami walki, z tymi wszystkimi „TRAAAACH!!!”, „JEEEEEEBUDU!!!” itd.? Kiedy wyjdzie? Zdążysz z drukiem przed świętami?

  :)

 3. byte 2 grudnia, 2007 at 11:18 #

  Kościk, nie przejmuj się marudami. Komiks rządzi i Ty też :)

 4. dely 2 grudnia, 2007 at 16:52 #

  Haha! Świetne!

 5. CoSTa 2 grudnia, 2007 at 21:50 #

  No niestety, lepiej już nie będzie – jakoś Majka z nikim się trzaskać na mieście nie chciała więc i fotek nie za bardzo było jak robić :). Może następnym razem sprowokuję jakąś kopaninę na mieście, czy coś w ten deseń… Doropha będzie mogła się wykazać :)

  Jeszcze kilka takich numerów trza będzie zrobić – strasznie to się sympatycznie trzaska w tym programiku. Warto spróbować.

 6. kruku 3 grudnia, 2007 at 07:30 #

  fajne, a programik niesamowity. robiłem kiedyś jedną planszę komiksu 'ręcznie’ w gimpie i urobiłem się po łokcie — a tu proszę: wszystko automagicznie..

  • CoSTa 4 grudnia, 2007 at 07:52 #

   Niezłe, nie? Najzabawniejsze, że nawet nie wiem jakim cudem się u mnie na twardzielu znalazł. Albo przywędrował z systemem, albo Doropha lub Majek zaczęły instalować sobie co im się podoba :)

 7. golem14 4 grudnia, 2007 at 22:35 #

  Fajna reklama niezbyt darmowego programu ;-)

  Zawsze można „fotoszopem” nie ;-)

  BTW. Dobrze, ze wybrałeś taka stylistykę a nie bardziej „realną” – przez to wygląda to jak komiks a nie jak strona z „Bravo Girl”.

  • CoSTa 5 grudnia, 2007 at 13:38 #

   Tja, gdyby mi za to zapłacili, to pewnie byłaby i reklama, a tak zostaje tylko po prostu link do fajnego narzędzia :). A Szopem może i można, tylko nie wiadomo po co – tu się to robi w kilkanaście minut. Bombowy soft, serio.

   A co do stylistyki – czytało się niejeden komiks. Ba! Niejeden też się rysowało :)

 8. RAFi 5 grudnia, 2007 at 13:48 #

  Dobre!

Dodaj komentarz