Menu serwera

Podcast 010 – Majka o koniach

Ostatnio coś sypią mi się filmiki na stronie jak z rękawa. Jak tak dalej pójdzie, blogasek zmieni mi się w jakiś videocast i zamiast pisać, przejdę w epokę multimediów stosowanych i będę gadał. A to będzie żałosne i cały interes przyjdzie zamknąć :). Tak więc spokojnie, chwilowa zwyżka filmików to tylko taki sobie wyskok i niebawem wracamy do normy. To gorący okres i wpisów jakby mniej. Wiadomo – trochę luzu każdemu się przyda.

Dziś da Majek nawija o koniach i – ten fragment mnie rozwala – jak się tymi koniami steruje. Zapraszam na luźny wykład w stylu da Majka o obsłudze koni i o koniach w znaczeniu ogólniejszym nieco :).

Kilka słów da Majka o tym jak się jeździ na koniach i jak się konie obsługuje.

Acha, przy okazji – jako że staliśmy się iPodowcami, wszystko co będzie lądowało w naszych podcastach, będzie iPodolubne. Po prostu będzie można toto odtworzyć w iPodzie/iPhonie bez żadnych problemów. Przynajmniej w tych nowszych iPodach na pewno. Anyway, ten filmik wygląda w moim touchu po prostu znakomicie a i nano Dorophy wyświetla to rewelacyjnie. Kurczę, te gadżeciki są naprawdę fajne i pewnie niebawem popiszę nieco o nich więcej a i jakiś sensowniejszy filmik się skręci.

Przy okazji przypominam, że można podcasty wciągać sobie nakierowując swój czytnik RSS na ten adres, a dla ludzi mądrych i wiedzących, że nie ma to jak dobry program do obsługi mediów ;) – przygotowałem linka dla iTunes.

Miłego oglądania!

One Response to Podcast 010 – Majka o koniach

  1. monika 3 kwietnia, 2008 at 06:39 #

    no co twojego bloga to jestspoko ale ten film mi niewchodzi co za dziadowsko bleee

Dodaj komentarz