Menu serwera

Kolejny spacer po Jeleniej Górze

OK, czas na obiecane zdjątka z wypadu do Jeleniej Góry. Sporo cholera tego wyszło ale nic na to nie poradzę. Jak już zacznę pstrykać, to później ciężko mnie zatrzymać i w sumie wychodzi na to, że problemem jest tylko kończąca się bateria w aparacie. Przynajmniej do czasu kupna nowej ;).

Zdjątka pochodzą z centrum Jeleniej Góry oraz Cieplic, dziś dzielnicy Jeleniej Góry a kiedyś po prostu uzdrowiskowego miasteczka. Niestety nagle psująca się pogoda (jak to w górach) wzięła i pokrzyżowała mi plany wyskoczenia sobie na Chojnik i strzelenia kilku ładnych panoram kotliny jeleniogórskiej.

2008.01.28 – Jelenia Góra

Kto głodny jest jakichś aktualności z Jeleniej Góry (są jakieś i jest ktoś tak swoją drogą? :)) to nic nie stoi na przeszkodzie, by sobie skoczyć na oficjalną stronę Jeleniej Góry. A na spacer po Jeleniej Górze w czerni i bieli zapraszam do wcześniejszego wpisu.

5 Responses to Kolejny spacer po Jeleniej Górze

 1. Pawouek 30 stycznia, 2008 at 21:10 #

  Super fotki i wbrew Twoim narzekaniom fajne miasta.

  Pstrykaj dalej – się nie mogę doczekać kolejnej odsłony (czy to poznańskiej, czy jeleniogórskiej)

  A tak na marginesie – płyty kamienne na fotkach, to IMO płyty nagrobne. Leżały najpierw na ziemi, a potem dopiero w ramach przebudowy cy cuś trafiły na ściany…

 2. pedro 30 stycznia, 2008 at 23:24 #

  Costa, jak chcesz to mam panoramkę kotliny Jeleniogórskiej strzelanej z Chojnika. Podmienisz exif-y i możesz uznawać za swoje. No i się nie nachodzisz, co jest nie lada plusem gdy brzuszek ciąży w stronę przeciwną :)

 3. CoSTa 1 lutego, 2008 at 07:39 #

  [b]pawouek[/b]: Cholera, jakiś sensowny aparat by się przydał bo ten kompakcik Soniacza jest fajny na chrzściny czy inne takie okazje ale do robienia zdjęć toto się niezbyt nadaje :/. Zaczyna mnie to wciągać a to fatalny sygnał dla portfela :).

  A te płyty faktycznie mogą być z grobów ściągnięte.

  [b]pedro[/b]: A nie, właśnie o chodzenie chodzi :). I sprawę brzuszka, z którym czas najwyższy się rozstać. Ale panoramkę z chęcią przyjmę na własny użytek, cobym se czasem rodzinne strony obejrzał.

 4. adam 18 lutego, 2008 at 01:06 #

  O jak miło, że odwiedziłeś miasto, w którym mieszkam :)) Niestety, poza pięknymi widokami, tu w Jeleniej nie ma czego szukać… niestety

  Jak tylko skończę technikum, do wyprowadzam się do Lublina:)

  Pozdrawiam serdecznie

  • CoSTa 18 lutego, 2008 at 15:46 #

   Wiesz, ja tam 3/4 życia spędziłem :). Czasem do staruszków lubię wpaść a poza tym okolice Jeleniej to skarb…

Dodaj komentarz