Menu serwera

Sylwester 2007 – zdjęcia

Ot i jak się okazuje, nie mogę puścić w jednym wpisie pliku z filmem i swf-a ze zdjęciami – coś wtyczka automatyzująca proces tworzenia odpowiedniej formy feedu dla podcastu świruje wtedy i sypie się wszystko straszliwie. No cóż, za głupi jestem na to, by to opanować więc lecę po najmniejszej linii oporu i wrzucam fotki do osobnego wpisu. Teraz powinno być wszystko jak trzeba. Ot i nauczka dla mnie na przyszłość. Sorry za niedogodności.

A teraz może fotografie:

2007.12.31 – Sylwester 2007

9 Responses to Sylwester 2007 – zdjęcia

 1. btd 3 stycznia, 2008 at 13:40 #

  Fajnie brzuch wciągasz :D Mówię z własnego doświadczenia :)

 2. PeterCub 3 stycznia, 2008 at 15:50 #

  No nareszcie jakieś Twoje zdjęcia, a nie tylko wszystkich fotografujesz. Jakieś kompleksy masz? Moim zdaniem nieźle wyszedłeś. Oby więcej takich.

  • CoSTa 3 stycznia, 2008 at 16:17 #

   Jest nieco bardziej prozaicznie – reszta mojej rodziny ma głęboko gdzieś coś takiego jak uwiecznianie wspólnych chwil, wzajemne się fotografowanie, filmowanie czy robienie czegokolwiek innego, co jakoś medialnie by nas jednoczyło. Więc zazwyczaj to ja trzymam aparat, piszę na blogu i robię te wszystkie zbędne rzeczy. Najwidoczniej dla mnie to ważne a dla reszty nie. OK, niech i tak będzie :)

 3. Corni 3 stycznia, 2008 at 17:56 #

  I Dzieki Ci Kostasku!!! bo przynajmniej wiem co się u Was dzieje! I mi jakoś lepiej (uwielbiam tu zagladać;))

  Pluszaki dla Was wszystkich!

  • CoSTa 3 stycznia, 2008 at 20:11 #

   Dzięki Kornelko z przyległościami! :)

   Pozdrów przyległości i szczęśliwego Nowego!

 4. ciotka's eleni 4 stycznia, 2008 at 08:07 #

  nie dotyczy to chyba panie Narzekalski poludniowego klanu rodziny bo my t.zn. ja i Christina, pomimo wieku, staramy sie byc na biezaco z technologia i podsylamy ci od czasu do czasu fotki, gorzej z filmikami bo jak na razie nie opanowalysmy jeszcze dobrze tej sztuki.

  Piotr sie jakos zaniedbal ale wybaczamy mu bo biznesmeni nie maja czasu ani glowy do tych spraw.

  Buziaczki!!!!

 5. PeterCub 4 stycznia, 2008 at 12:09 #

  OT: Oj kiepsko wygląda Twoja strona pod Operą Mini, nawet komenty są gdzieś poukrywane

 6. CoSTa 5 stycznia, 2008 at 09:27 #

  [b]ciotka’s eleni[/b]: Ano nie dotyczy – południowy odłam pracuje ciężko i wydajnie w kwestii zapełniania naszych skrzynek fotkami, filmikami (na te też mamy nadzieję :)) i w ogóle. Mimo, iż macei tam cieplej, to jakoś mniej leniwe cioteczki jesteście. Brawo!

  [b]petercub[/b]: No cóż, jakoś darł szat specjalnie nie będę. Dla kilku zapaleńców przeglądających strony w swoich komórkach kombinowanie z materią większego sensu nie ma. Poza tym na moim iPodzie touch wszystko wygląda jak trzeba ;)

Dodaj komentarz