Menu serwera

Cicho, głucho, straszno…

Szybki raport rodzinny na dzień dzisiejszy. Szybki, bo obłożenie robotą zabija a przysiąść do komputera i strony nie ma cholera kiedy. Anyway, oto jak się sprawy mają:

 • Dziś rozstrzygną się losy mojego pozostania w firmie, w której aktualnie robię. Nie będzie podwyżki? Sayonara amigos.

 • Da Majek przesiedział ostatni miesiąc w domu z powodu choroby. Wczoraj polazł do przedszkola. Było fajnie. W nocy atak kaszlu, wymioty i co tam jeszcze. Fart, że bez temperatury. Zobaczymy co po dzisiejszym wyjściu przywlecze. Ja mam dość i jeśli faktycznie córa zachorowała a nie dopadła ją jakaś przelotna alergia (Doropha wczoraj poszalała z praniem rzeczy alergopędnych i to mogły być objawy), to pakuję córę w teczkę i wiozę na grecką wyspę. Najwidoczniej tutejsza aura jej nie sprzyja.

 • Przy okazji Grecji – na początku kwietnia zjeżdża do Poznania mój przystojny, młody i wolny brat cioteczny Dimitris (to ten po prawej). Ma niezłą robotę, żyje w Atenach, wstępnie zainteresowane panie muszę przestrzec o wymogu znajomości języka angielskiego – pogadać też czasem bracki lubi :).

 • Doropha dostaje na łeb w swojej pracy. Chyba czas zmienić jej branżę na coś związanego z tworzeniem i możliwością wyrażania swoich artystycznych uzdolnień. Już wiem! Otworzymy jej piekarnię :).

 • Ruszyła maszyna po szynach ospale… W niedzielę wpada do nas kafelkarz, który zobaczy co jest do zrobienia, rzuci cenę, pokłócimy się, pogodzimy i do czasu przyjazdu Dimitrisa łazieneczka będzie zrobiona. To funduje babcia Wula. No, coś się dorzucimy ale nie za dużo bo…

 • … Czas też zadbać o nasz saloon niepoprawnie nazywany przez Majkę salonem. Kredyt wzięty, w sobotę jedziem oglądać meble. Będzie chyba całkiem ładnie jeśli meble, które wypatrzyła Doropha w rzeczywistości prezentują się choć w zbliżony sposób do fotek z katalogów.

 • Zarzuciłem pomysł naprawy Maka mini na jakiś czas. Brak środków, brak czasu, brak do tego głowy. Ale co się odwlecze…

 • Ostatnio piliśmy z Enderem, Zenem i garścią ich współplemieńców z Allegro. Pozdrawiam Allegro! Bez Was panowie Poznań byłby miejscem ze znacznie większą ilością piwa :).

No, to póki co tyle. Na wszystkie komentarze odpowiem, przyrzekam. Ale po powrocie z pracy. Już mnie tu dzwonią i poganiają a chęci i werwy do heroicznych zrywów brak, tak samo jak podwyżki…

9 Responses to Cicho, głucho, straszno…

 1. nicomsw 21 lutego, 2008 at 09:05 #

  No patrz, u mnie siostra to samo. Miesiąc grypy, jak tylko poszła do szkoły zaraz grypa żołądkowa :(

  tak to jest z dziećmi. Małe dzieci małe problemy, duże dzieci – duże problemy ;)

 2. Hadret 21 lutego, 2008 at 09:08 #

  Heroiczny zryw miałem przez parę ostatnich dni, ale to już na całe szczęście za mną i mogę się po opierniczać w trakcie ferii ^_^

  Mam nadzieję, że fotki z nowych wystrojów się pojawią? ;>

 3. yoshi314 21 lutego, 2008 at 09:35 #

  ’ Nie będzie podwyżki? Sayonara amigos. ’

  luksus po prostu. pozazdroscic.

 4. CoSTa 21 lutego, 2008 at 15:53 #

  [b]nicosmw[/b]: Nie strasz. Majka kończy niebawem piątkę. Z problemów będę akceptował tylko wychowawcze. Zdrowotnych ma cholera nie być! :)

  [b]hadret[/b]: Aaaach, zazdroszczę! No ja poopierniczać raczej się nie mogę ostatnio. A weekend zapowiada się mocno napięty…

  [b]yoshi[/b]: No lecieli sobie w kulki zbyt długo. Ale podwyżka jest. I o to chodziło :)

 5. Brzoza 22 lutego, 2008 at 10:52 #

  A ja nic nie wiem o przyjeździe Dimitrisa! Trzeba już robić zapasy smalcu, skawrek i innych słonin – niech wie, gdzie przyjeżdża:)

  Przy okazji gratuluję podwyżki

 6. Mariusz 22 lutego, 2008 at 13:28 #

  Co do Da Majka – dzieciak jak dzieciak, wychorować się musi. Tylko nie dajcie jej pompować zbytnio antybiotykami, bo dojdzie w końcu do etapu, gdzie pomagać będą tylko hardkory w stylu penicyliny.

 7. CoSTa 25 lutego, 2008 at 08:16 #

  [b]brzoza[/b]: No to już wiesz i faktycznie rób zapasy oraz bierz trochę wolnego. Czas obejść kilka poznańskich knajpek :)

  [b]mariusz[/b]: No cóż, znów nam córa zachorowała. To już nie jest nijak naturalne. Metody zmienić musimy drastycznie i wczoraj zapadła taka właśnie rodzinna decyzja. Coś się musi zmienić bo jest bardzo, bardzo niefajnie :/.

  • Mariusz 26 lutego, 2008 at 07:31 #

   CoSTa, ja pacholęciem w przedszkolu będąc chorowalem wiecej niz w owym przybytku bywalem. Przy chorobach wszelakich Pani Doktor, mądra kobieta, zabronila leczyć antybiotykami, tylko domowe metody — czosnek, ew. grzaniec i do wyra. Rzygalem jak kot, pocilem sie jak mysz — i co? I od przedszkola owego prawie nie choruję. ;)

   • CoSTa 27 lutego, 2008 at 07:50 #

    Mądra to kobieta i podobną dobraliśmy sobie na lekarza rodzinnego. Niestety, bywają sytuacje, gdy bez antybiotyku ani rusz. A że u Majki prawie ciągle jakieś zapalenia…

Dodaj komentarz