Menu serwera

Już jutro w poznańskim iSpocie

Jutro się wybieram na pokaz możliwości programu GarageBand, jaki ma się odbyć w poznańskim iSpocie. Akurat do składania muzyki to ja się niezbyt nadaję ale bardzo cenię ów soft za możliwości jakie oferuje przy trzaskaniu podcastów. A że niebawem pokażą się tu podcasty co się zowie (no, takie są plany przynajmniej :)), to i chłopaki doskonale się wstrzelili w czas z tą prezentacją. Ja już wiem o co będę pytał i drążył – dodawanie różnych fajnych rzeczy, które można wrzucić w pliki m4a: linki, zmieniające się okładki, teksty piosenek, które można twórczo wykorzystać do zamieszczania różnych treści (no właśnie, ciekawe czy teksty też można zmieniać tak jak okładki przy tworzeniu rozdziałów) i pewnie inne kwestie, które wyjdą w praniu. Anyway, jeśli któryś znajomy (albo i nieznajomy) nie wie co z sobotnim wieczorkiem zrobić – idźmy do iSpotu a później browarek jakiś :).

Zaproszenie do poznańskiego iSpotu

Źródełko: blog poznańskiego iSpotu

8 Responses to Już jutro w poznańskim iSpocie

 1. nicomsw 15 lutego, 2008 at 08:33 #

  hmm, sam chętnie poznałbym odpowiedzi na Twoje pytania. Niefart stefan, że akurat ja to będę prowadził ;)

 2. QDS 15 lutego, 2008 at 08:35 #

  Niefart stefan, że akurat ja to będę filmował :D

 3. CoSTa 15 lutego, 2008 at 08:56 #

  Niefart cholera :). No to lepiej sprawdźta czy i jak toto działa w nowym iLife’08 (nie mam jeszcze drania i nie jestem w stanie sprawdzić). Dziś wieczorkiem pokombinuję z iLife’06 i czy tu te różne teksty dla różnych rozdziałów chadzają. Pewnie nie ale kto wie…

  BTW – jeśli macie jakąś wiedzę na temat mikrofonów dla makówek to ja bym bardzo chętnie z niej skorzystał. Szukałem i szukam sensownego mikrofonu za sensowne pieniądze. Póki co stwierdzam, że takie zwierze nie istnieje :/. Jeden z warunków zawsze wyskakuje poza skalę sensowności.

 4. nicomsw 15 lutego, 2008 at 10:43 #

  No właśnie siedzę i dłubie. A z tymi m4a, chodzi Ci o to żeby wstawić filmik do podcastu?

 5. Dawid, MacDada 15 lutego, 2008 at 12:55 #

  Wpadnij w Niedzielę z okazji urodzin MyApple.pl – mają być niezłe promocje dla tych co rzucą odpowiednim hasłem… ;-)

  Szczegóły na stronie solenizanta :)

 6. ludwik 15 lutego, 2008 at 14:13 #

  hmm.. może i nawet się kopnę do iSpotu. jeśli nie na prezentację to ponapalać się na MacBook Pro :)

 7. CoSTa 15 lutego, 2008 at 14:54 #

  [b]nicomsw[/b]: Wsadzenie filmiku do podcastu do nie problem. Piszę teraz o podcastach audio (dlatego właśnie pliki m4a), w których prócz audio można przemycić całkiem sporo danych i tak się właśnie zastanawiam jak sporo. Dłub, dłub bo zadam niewygodne pytanie i co wtedy? ;)

  [b]Dawid[/b]: Ło, czytałem i aż oczy przetarłem ze zdumienia. Jak żeście to zrobili? Promocja bardzo fajna i gdyby nie brak siana…

  [b]ludwik[/b]: Kopnij się. Będziem się kopali przy tym MBPro o miejsce przy klawiorach. Ilekroć w iSpocie jestem to cholera muszę se MBPro przynajmniej pomacać :)

 8. ludwik 17 lutego, 2008 at 14:05 #

  no i w końcu nie poszedłem. Lady chciała koniecznie do kina iść…

  Więc moje pytanie: fajnie było? MBPro obMACany?

Dodaj komentarz