Menu serwera

Podcast 013 – Płyta Majusi + wywiad

Witam, witam i o zdrowie pytam. Jeśli z Waszym zdrowiem wszystko w porządku a rankiem do roboty się zrywając nie macie żadnych problemów ze wskoczeniem w papcie i nieprzysypianiem w drodze – szczerze gratuluję. Dla nas jest to wielki problem a dla Dorophy szczególnie wielki. Moja żona a da Majka matka ma bowiem tendencje do przysypiania, co może stanowić pewien problem o ile w pracy che się wylądować punktualnie. Majka dokonała kompilacji pewnych faktów:

 • mamcia w drodze do pracy śpi

 • wczoraj staruszek wrócił z jakiegoś spotkania i cały podjarany ukradł z netu programik, który obiecał kiedyś kupić a póki co zaczął męczyć wszystkich swoimi pseudodokonaniami

 • damajkowe dokonania wychodzą o wiele lepiej

 • w planach jest płyta

 • płyta będzie miała kawałek z dedykacją dla mamci, coby nie spała po drodze

I wyszło – BINGO! Trzeba po prostu nagrać Piosenkę Budzącą dla Mamy!

Bardzo miło mi przedstawić Państwu trzeci utwór z płyty da Majka „Płyta Majusi”, w którym oryginalny i nowatorski tekst doskonale splata się z werwą i przytupem samej muzyki. Po samym utworze zapraszam zaś na krótki wywiad z gwiazdą, czyli Majusią!

Zapraszam do słuchania (plik m4a (MP4 Audio), 5,7mb):

013-plyta_majusi.m4a

EDIT: Przykro mi to pisać ale coś nawala z pluginem obsługującym pliki podkastów. Cos jest bardzo, bardzo mocno nie tak i szczerze mówiąc mam już tego plugina po uszy albo i jeszcze bardziej. Serendipity z dodatkami okazuje się być systemem blogowym kompletnie nieprzygotowanym do zadań innych, niż proste wrzucenie tekstu w określone pola. Za każdym razem ten plugin sprawia mi problemy i za każdym razem coraz bardziej mam chętkę przez tego typu właśnie utrudnienia przesiąść się na coś przyjaznego dla użytkownika. Sorry ale godzinna walka z pluginem, który we wpisach wcześniejszych nie robi problemów ale z tymi samymi ustawieniami i przy tej samej formie linkowania plików teraz już działać nie chce – to jest dla mnie niepojęte i nie do zrozumienia. Mam tego systemu dosyć. Czas na WordPressa lub jakąś jeszcze solidniejszą przesiadkę. Mam dosyć użerania się z problemami większymi i mniejszymi. Przepraszam za brak możliwości odsłuchania pliku w przeglądarce – plik dostępny jest via feedy podkastu:

CoSTa’s Family Page – podcast
CoSTa’s Family Page – w iTunes Store

Ewentualnie plik można po prostu pobrać: pobierz plik

Wiem, Majka jest w swoim kawałku okrutna ale jakąż moc budzącą ten utwór posiada! Wywiad oczywiście mógł być lepszy ale był prowadzony na gorąco więc zbyt wiele nie wymagajcie. Daliśmy ognia? Ba! Ubaw mieliśmy z tym po pachy! :)

Tak, to efekt sobotniego spotkania i zobaczenia w działaniu GarageBand w wersji ’08 :). Dzięki chłopaki!

8 Responses to Podcast 013 – Płyta Majusi + wywiad

 1. bartkorn 17 lutego, 2008 at 19:58 #

  Rośnie nam nowa gwiazda :) Mam nawet pomysł na pseudonim artystyczny. Co powiesz na „Shining Star of Morning Smile” ? :D

 2. btd 17 lutego, 2008 at 20:05 #

  No ja mam o 5.30 wylizaną twarz i wielokrotne dotknięcia zimnym nosem jeśli nie wstanę. Tak więc nie da się nie wstać. A do pracy ja prowadzę przy dźwiękach wikingów z Amon Amarth. Tak więc to jeszcze ja budzę innych śpiących za kierownicą

 3. nicomsw 17 lutego, 2008 at 20:11 #

  Yaaah!

  No i widać, że dzioucha czuje bluesa! ;) W końcu najważniejsza jest zabawa! :)

 4. CoSTa 17 lutego, 2008 at 20:31 #

  [b]bartkorn[/b]: Ładne :)

  [b]btd[/b]: Uhhh, dlatego właśnie z sierściuchów wolę koty bardziej, niż psy. A co do dźwięków w drodze do pracy – ostatnio takoż z rana u mnie ostrzej.

  [b]nicos[/b]: Mówiłem Ci, że ten tryb wyklikania sobie kawałka to jest to, co ludzie upośledzeni ukochają najbardziej :). Majka snuje plany kolejnych utworków do zagospodarowania, ja zaczynam oszczędzać na iLife a zabawy kupa!

  I przy okazji – dzięki za prezentację. Widok w peruce – bezcenny :)

 5. byte 17 lutego, 2008 at 21:22 #

  Masz oczywiście świadomość, że jak Ci córa nieco podrośnie, to Cię zamorduje? :)

 6. Biter 18 lutego, 2008 at 09:28 #

  niezłe!! nawet mama sie udzieliła, proszę o więcej :)

 7. CoSTa 18 lutego, 2008 at 15:44 #

  [b]byte[/b]: Mówi się trudno i płaci się za błędy względnej młodości ;). Nie no, tak ją wytresuję, by mi krzywdy nie robiła. No wiesz Bycik, wszystko w naszych – rodziców – rękach :)

  [b]biter[/b]: Będzie więcej, to oczywiste. Przecież nagrywamy płytę do jasnej ciasnej! :)

 8. Livio 19 kwietnia, 2008 at 18:03 #

  za mały ten obiekcik z odtwarzaczem. guziki mojego totema się zmieściły tylko w połowie :/ .

  ale Majka boska jest :) .

Dodaj komentarz