Menu serwera

Pół tony kafelek przywiezione – ruszamy z remontem!

Jako się rzekło – ruszamy powoli z robotami w naszej łazience. Do tej pory stolec papy CoSTy nie miał zbyt komfortowych warunków do spłynięcia. That’s about to change now… Doropha obmyśliła Plan, przymknęła oczy na koszty i zaordynowała kurację upiększającą, która będzie polegała na całkowitym rozpiżeniu codziennej rutyny. W efekcie jakichś dwóch tygodni pracy takiego jednego kolesia, mamy mieć śliczną łazieneczkę, z której nie będzie się chciało wychodzić. A to już brzmi groźnie zważywszy na to, że ja połowę życia i tak w kiblu spędzam (kaman, nie ma nic piękniejszego niż spokojna lektura przy wypróżnianiu :)). Skoro pół życia w kiblu siedzę a łazienka po odnowie zapewni mi tyle atrakcji, że z niej praktycznie wyjść nie będę chciał, to ja przewiduję, że ja z głodu zemrę. No chyba że wdrożę swój szatański pomysł i zamontuję koło pralki lodówkę. A skoro będzie lodówka, to nie widzę przeszkód na zamontowanie jakiegoś mini-barku! Taaak, już widzę te toilet parties :). Póki co nasza łazienka jest w stanie cząsteczkowym i dopiero za kilkaset ładnych roboczogodzin zacznie wyglądać jakoś po ludzku. Poniżej fotka prezentująca jak owe cząsteczki się w naszym saloonie prezentują.

Nasz saloon zamieniony w składzik kibli, kafelek, wanien… :)

A niżej poranne ujęcie naszego tarasu. Poranek dzisiejszy był w Poznaniu śliczny – śniegiem sypnęło, słonko wyszło, mrozik chwycił lekki… Wszystko się aż skrzyło. No i Doropha dostała przykaz zrobienia fotki. Tak jej wyszła:

Poranny rzut oka na piękną zimę tej wiosny.

A ja mam dylemat: jak pogodzić te wszystkie remonty, wiercenia i bieganie za odpowiednim odcieniem fugi z Pyrkonem, który się jutro bodajże zacznie. Wszyscy znajomi idą tylko oczywiście ja mam w plecy :/.

3 Responses to Pół tony kafelek przywiezione – ruszamy z remontem!

 1. btd 27 marca, 2008 at 20:58 #

  Zrób wifi i możesz mieć neta na kibelku. Na macbooku się da, ale lepszy byłby iPhone/touch :)

 2. Lukem 27 marca, 2008 at 21:42 #

  Powodzenia. :) A zdjęcie z tarasu bardzo ładne.

 3. CoSTa 28 marca, 2008 at 08:33 #

  [b]btd[/b]: Taki jest właśnie plan :)

  [b]lukem[/b]: Dzięki, będziemy potrzebowali zdaje się sporo cierpliwości bo facet robi wooolnoooo…

Dodaj komentarz