Menu serwera

Podcast 014 – Kaskaderzy :)

Pokłosie wczorajszego wyjścia na miasto. Grupa kaskaderów :) pokazuje sztuczki, na widok których mnie aż boli (co chyba słychać). Kurczę, może tak zaprzeć się, zaciąć i za roczek robić podobnie?

Nieee… Jestem może niezbyt mądry ale chyba nie aż tak :).

Banda kaskaderów (OK, to breakdancerzy ale to, co robią, to kaskaderka czystej wody) – niestety Doropha nie chciała pokazać, co ONA potrafi :)

I małe przypomnienie: od kiedy dorobiliśmy się iPodzików, można te nasze filmiki wciągać na iPodach. Touch i nano wyświetlają je bardzo dobrze, zakładam, że starsze wersje też dają sobie radę. Jeśli nie – trudno, czas kupić nowsze :). Aby było już kompletnie Mac way – podkast można sobie zasubskrybować via iTunes Store lub – jeśli korzysta się z innego oprogramowania – via feed RSS.

7 Responses to Podcast 014 – Kaskaderzy :)

 1. jata 6 kwietnia, 2008 at 15:28 #

  szczerze mowiac to chlopaki az tak mocno nie szaleli..;)

  latem przy Malcie mozna napotkac trenujacych capoeristas.. tam czsami trafiaja sie kolesie, ktorych tych tutaj kasuja na dziendobry fiflakami, makakami i inymi wyskokami..

  jesli bedziesz mial czas i okazje latem – polecam!

 2. Maciej Litwiniuk 7 kwietnia, 2008 at 08:40 #

  kaskaderzy? oni breaka pokaz dawali ;)

 3. CoSTa 7 kwietnia, 2008 at 13:20 #

  [b]jata, maciej litwiniuk[/b]: No ja wiem, ja wiem… Może kolesie niezbyt dokazywali i w ogóle ale widząc to na żywo i z bliska oczami wyobraźni widziałem swoje sto kilo podskakujące na łokciu i jak ów się łamie, kości lecą w drzazgi a ja umieram z wykrwawienia… Dla mnie kaskaderka pełną gębą ;).

  • marta 7 kwietnia, 2008 at 17:13 #

   Sto kilo?? W takim razie może sumo? ;-) Ostatnio dosyć modne i też efektowne :-)

 4. xristina 7 kwietnia, 2008 at 17:27 #

  Moj nowy site.

  http://www.freewebs.com/xristin

  Czekam na komentarze.

  Nie litujcie sie sie na de mna.

  Zaznaczam ze jeszcze nie ukonczylam „budowania” blogu

 5. szuman 8 kwietnia, 2008 at 23:29 #

  oj, nie wiem czy taki roczek by Ci wystarczył :) Przy odpowiednim zaparciu się coś tam byś się nuczył, może nawet jakiejś trudniejszej ewolucji. Ale gdyby nawet ta sztuka Ci się udała, to na 99% robiłbyś te trudne i widowiskowe triki (aka. powery) nijak: kańciasto, wahadłowo i różnie inaczej ;) Kiedyś sam próbowałem, ale chyba wolałbym gonić sylwetkę Pudziana jedząc samą pietruszkę ;)

 6. CoSTa 9 kwietnia, 2008 at 07:18 #

  [b]marta[/b]: Oj, obawiam się, że do sumo to jednak nieco większych wag potrzeba :). Ale patrząc po sobie, to pewnie niebawem mogę zacząć myśleć o karierze sumowca.

  [b]xristina[/b]: Ciotka’s, byłem tam u Ciebie na stronie i muszę przyznać, że rozwijasz się fenomenalnie. Kurczę, sporo rzeczy Was tam na kursach uczą. Filmik z kotem jest świetny :)

  [b]szuman[/b]: A nie przeczę, choć trochę się za młodu i w te klocki bawiło… Ponoć nawet całkiem widowiskowo :)

Dodaj komentarz