Menu serwera

Kilka słów dla takiej jednej pani…

 • ty szmato,

 • ty zdziro,

 • ty szelmo,

 • ty suko,

 • ty kanalio,

 • ty blacharo,

 • ty…

Alergio – WAL SIĘ!

100 kilogramów sadła i odrobiny mięśnia rozwalonych zasranymi pyłkami. To już nawet nie jest żałosne…

Gały czerwone, kinol zmasakrowany, gardło do wymiany, spojówki do wycięcia, nerwy w strzępach. I to jest jakaś jedna zasrana trawka, której chce się pylić a u mnie moje zakichane białe ciałka uwzięły się by z tymi pyłkami walczyć. Moje wewnętrzne skretynienie rozrasta się widzę fenomenalnie. Z roku na rok jest coraz gorzej i chyba czas zafundować sobie jakąś terapię odczulającą bo nie to, żeby jakoś alergia bardzo przeszkadzała – ot upierdliwe smaranie i kinolem pociąganie. Ale to gówno potrafi zaatakować znienacka i zza węgła. Ot choćby historyjka, jaka się mnie wczoraj przydarzyła i po usłyszeniu której Doropha zdrowo się uchachała. A to był mój dramat!

Jadę ci ja sobie tramwajem z pracy do domku. Zmęczony, styrany, ledwie na oczy widzący… Nie na tyle jednak, by nie zauważyć prześlicznej urody dziewczęcia, które wzięło i na jakimś przystanku przykopytkowało do tramwaju. Na widok owego stworzenia płci niewątpliwie przeciwnej a urody znacznej, wziął i się był papa CoSTa typowo samczo zaczął zachowywać. Kaman, wiosna jest, lato za pasem co się więc dziwicie, że prężyć zacząłem wszelkie atuty warte prężenia a brzuchola nigdy chyba jeszcze nie udało mi się tak głęboko wciągnąć. I prężyłem się, i ukradkiem spojrzenia rzucałem, i pannę na wszelkie sposoby podziwiałem marząc o byciu okiem jej rzuconym.

Spełniło się! Okiem rzuciła i na czas jakiś się nawet na papie zatrzymała!!!

A tu nagle…

Jak nie pieprzenie mnie zasrany pyłek! Jak nie zesmarkam się po same łokcie! Jak nie popuszczę wciągniętego brzuchola byleby tylko móc jakoś oddychać w napadzie wszystkiego, co powoduje łzawienie i wypływ płynów ustrojowych na zewnątrz cielska…

Schowałem się tylko za oparciem poprzedzającego mnie krzesełka i tak oto skończyło się tych kilka pięknych sekund bycia okiem rzucanym przez ową pannę.

Alergio,

 • ty szmato,

 • ty zdziro,

13 Responses to Kilka słów dla takiej jednej pani…

 1. byte 30 maja, 2008 at 15:14 #

  Fatalnie, jak dobrze nie mieć alergii…

  To mówisz, że już dobiłeś setki? :)

  • btd 30 maja, 2008 at 15:21 #

   No chyba że Costa właśnie zjechał do 100 :D

 2. ferrante 30 maja, 2008 at 15:16 #

  Mam to samo, prze-kichana sprawa ;-/

 3. Livio 30 maja, 2008 at 15:50 #

  Będę niemiły, ale w ślad Twej żoneczki poszedłem i też się uchachałem :> .

  PS: A czy to przypadkiem Twoja alergia nie popiera Twojej żony (o ile żonka taka jest) i nie robi wszystkiego, byś się za innymi nie oglądał :> ?

 4. PeterCub 30 maja, 2008 at 16:17 #

  Tak oto pękł nadmuchany balonik męskiego ego. Chłopie, niektóre kobiety (i mężczyźni, wliczając mnie) wolą naturalne tłuste piękno. „Polew” z Ciebie mam na maksa :D. Mimo, że pogrzeb mam w rodzinie. (OT: Po kiego grzyba Recaptcha wciska mi francuskie znaki diakrytyczne – e z daszkiem).

 5. golem14 30 maja, 2008 at 17:01 #

  Loratan weź na receptę – spać sie po nim nie chce i działa 24h. Dobrze wziąć z samiuskiego rańca lub późnego wieczorka. Budenosoid do nosa tez na receptę. G. bez recepty są za drogie i mało ich. Uważaj na Zyrtec i pochodne – strasznie się spać che, więc jak prowadzisz…

 6. Biter 30 maja, 2008 at 17:23 #

  Jak widać alergie mają też dobre strony – gdyby nie ona nie mielibyśmy tej jakże zabawnej opowieści ;)

 7. zx 30 maja, 2008 at 17:51 #

  Ja to mam od dziecka… co prawda na pyłki nie tak mocno, ale koty i grzyby różne to masakra.

 8. michal 30 maja, 2008 at 21:24 #

  Szybko przeczytalem i wyszlo mi allegro :) hehe i czytam do konca i wkoncu skumalem ze chodiz o alergie :) A juz myslalem ze ktos na allegro nabil Cie w butelke…

  • PeterCub 30 maja, 2008 at 21:26 #

   Też mi się w pierwszym rzucie myśl o portalu aukcyjnym (sklepie) nasunęła.

 9. PitMac 31 maja, 2008 at 00:21 #

  W pierszej chwili przeczytałem Alllegro:)

 10. marta 31 maja, 2008 at 09:48 #

  Najwyższy czas na terapię CoSTa. No chyba się nie boisz maleńkich zastrzyków? Jeśli się teraz za to weźmiesz to na następne pylenie traw będziesz gwizdał a nie kichał. O panienkach nie wspomnę…

 11. CoSTa 31 maja, 2008 at 21:09 #

  No cóż – widzę alergicy mają doskonałe pojęcie o co w tym wszystkim chodzi i takoż im współczuję. Zasmarkana sprawa, święte słowa.

  Tak Byte, stówka to dla mnie nie pierwszyzna :). Da się żyć choć przy wiązaniu butów brzuchol potrafi przeszkodzić.

  Nie btd, jeszcze tak błogosławionego stanu nie osiągnąłem :)

  Tak, czas zabrać się do kuracji.

Dodaj komentarz