Menu serwera

Wypad do Kórnika – fotki

No, nareszcie znalazłem nieco czasu na obrobienie i opisanie tych kilku fotek, które strzeliliśmy podczas wypadu do Kórnika, o którym wspominałem jakiś czas temu. Wycieczka była superowa bo i miejsce jest świetne. Walić tam zamek, który mnie się spodobał średnio i tylko straszył drożyzną (Polska krajem turystycznym? Buhahahahahaaa!!! Tam macie na przykładzie dlaczego jeszcze bardzo długo NIE!). To, co porwało nas, to ichnie arboretum. Tam jest po prostu jak w bajce, ot co… Tylko zwierzyny brakuje i byłoby sielsko do bólu. Nie będę się tu zbytnio rozpisywał – głos oddaję fotkom i zwyczajowo głupim pod nimi podpisom :).

2008.05.02 – Wycieczka do Kórnika

2 Responses to Wypad do Kórnika – fotki

  1. doropha 13 maja, 2008 at 05:58 #

    magnolie są zachwycające; właśnie sie zastanawiam czy jest jakaś krzaczkowa za to bardzo odporna odmiana, bo mnie się zamarzył taki krzaczek, ale niestety siła niszczycielska naszej rodziny jest wielka, więc potrzebuję jakieś zmutowanej odmiany, której na widok Brzezińskich nie opadna liście nie mówiąc o kwaitkach;

    a za zdjęcie z lodem i fają Kostas nie dostaje obiadu, jeszcze nie wiem jak długo to potrwa; dobrze że moja Mama nie ma internetu:)

    • CoSTa 13 maja, 2008 at 06:57 #

      Żonek, nie zepsujemy, obiecuję! Posadź coś wreszcie na tej naszej pustyni bo aż żal wychodzić na taras :)

Dodaj komentarz