Menu serwera

Rosja vs. Szwecja vs. Polska vs. da Majek vs. Doropha

Blog się nie kula. Sorry. Euro 2k8 jednak wciąga a zamiast siedzieć przed monitorem wolę wyjść z kumplami na piwo. Jeszcze raz sorry. Co do wspomnianego Euro – po obejrzeniu wczorajszego meczyku między Rosją a Szwecją wiem już mniej więcej, co źle funkcjonuje w naszej narodowej reprezentacji. Otóż w naszej narodowej reprezentacji źle funkcjonuje…

WSZYSTKO

Ale tak po całości, dokumentnie, totalnie, na maksa i wszechogarniająco. Trochę to dziwne, że w trzydziestoośmiomilionowym kraju nie można znaleźć dwudziestu paru ludzi potrafiących kopać piłkę ale w sumie dziwić się przestałem widząc jak u nas na ten przykład uprawia się politykę. Po protu w naszym kraju większość (dobrze, że nie wszystkie) przedsięwzięć z góry skazanych jest na porażkę. Problem w tym, że doskonale to wiemy i sami do tej porażki doprowadzamy. Ot widać taka mentalność.

W tytule wspominałem o da Majku. Gdzie tu miejsca dla córy mojej? No jak to gdzie! Oczywiście, że przed telewizorem! Majka rośnie na rasowego kibola i jak tylko skuma, że strzelać trzeba do tej dalszej bramki oraz pojmie ideę spalonego – będę miał w domu z kim na starość meczyki wciągać. Żeby było zabawniej, meczyki ogląda też moja małżonka. Wyraziła pełne uznanie dla tego, co wczoraj pokazała Rosja oraz dla urody szwedzkich zawodników. „Bo oni, k*** biegają a nie stoją jak te nasze jeb*** osły”. Sami powiedzcie, po jaką cholerę mam oglądać mecze w jakichś „strefach kibica” skoro pod bokiem mam piłkarskiego fachowca? :)

Dziś kolejny meczyk. Ja będę darł się „strzelaj, strzelaj!”, Majka będzie pytała kto się pali a Doropha będzie rzucała fachowo mięsem.

Kocham Euro! Jakże to integruje rodzinę… :)

10 Responses to Rosja vs. Szwecja vs. Polska vs. da Majek vs. Doropha

 1. brocha 19 czerwca, 2008 at 06:39 #

  Rosja podaję za wikipedią ma ludność 142,0 mln, to może tłumaczy różnicę w wyłuskiwaniu piłkarzy :)

 2. btd 19 czerwca, 2008 at 06:43 #

  A ja ostatnio integrowałem się rodzinnie przy gta4 ;-p znacznie ciekawsze.

 3. opi 19 czerwca, 2008 at 06:53 #

  @Brocha W Europie jest kupa mniejszych Państw, które samym wzrokiem strzelają nam kilka bramek.

 4. grabek 19 czerwca, 2008 at 07:10 #

  ha, to fakt. tyle mrówek w tym kraju, a żaden kopnąć piłki nie potrafi. A potem mówią, że to wina trenera. http://www.thxleo.pl

  3+

 5. CoSTa 19 czerwca, 2008 at 07:29 #

  [b]brocha[/b]: Zawsze coś może tłumaczyć różnice, poziom itd. Tylko po kiego szukać winnych naszego stanu rzeczy w dzietności innych nacji? Piłkę niestety kopiemy słabo, prawie tak słabo, jak Grecy :)

  [b]btd[/b]: Yeah, ale kurna bym też chciał tak się pointegrować… Rodzinę już mam, czas na GTA4 :)

  [b]opi[/b]: Otóż to. Za to nasi kibole rządzą i dzielą!

  [b]grabek[/b]: Się mi wydaje, że trenera też. Spóźnia zmiany (wczoraj w drugiej połowie trener Szwedów nie czekał ani chwili po stracie drugiej bramy – natychmiast zmiana i do przodu chłopaki), eksperymentuje ze składem na mistrzostwach… Kaman, nawet ja wiem, że tak się nie robi.

 6. Damian 19 czerwca, 2008 at 09:04 #

  Costa – ale jakie spóźnione zmiany? Leo zmieniał zawodników już w przerwie i nei czekał jak Janas do 80 minuty. :)

  O eksperymentach też ciężko mówić, skoro podczas mistrzostw posypał mu się skład.

 7. brocha 19 czerwca, 2008 at 09:09 #

  zauważcie, że ja dałem uśmieszek na końcu swojej wypowiedzi – tzn. z rezerwą odnoszę się do tego co sam napisałem. Dzietność innych nacji na pewno nie powoduje kryzysu naszej piłki, raczej to, że nasi piłkarze spędzają więcej czasu u fryzjera niż na treningach. Wiem to bo kiedyś pracowałem dla Wisły Kraków

 8. CoSTa 19 czerwca, 2008 at 09:24 #

  [b]damian[/b]: W dwóch meczach naszych chłopców, które widziałem, Leo czekał ze zmianami do 70 minuty (być może w przerwach kogoś zmieniał – aż takim fanem nie jestem by pamiętać). IMO troszkę za długo :)

  Jakim cudem skład się posypał? Jak zostali ci ludzie do jednego z największych dla nich turniejów przygotowani w takim razie?

  [b]brocha[/b]: Wiemy co znaczy emotikon Brocha :). Chodzi o to, że jak dla mnie już zbyt wiele powodów prawdziwych lub urojonych się wymyśliło jako przyczynę takiej a nie innej gry. Może nasi chłopcy po prostu zaczęliby tę piłkę kopać, ot co :)

 9. ciotka's eleni 20 czerwca, 2008 at 20:10 #

  0 panowie, nas t.z.n Grekow jest niecale 10 milionow wiec mamy prawo kopac pilke 3,8 raza gorzej niz Polacy hehehe!

  • CoSTa 21 czerwca, 2008 at 16:23 #

   A mimo to i tak wam kopanie gorzej nie wychodzi. Choć to Euro Grecy zapamiętają smutno…

Dodaj komentarz