Menu serwera

Cennik

Każdy prędzej czy później dochodzi w życiu do wniosku, że trzeba znać swoją wartość. Trzeba się cenić, bo jak sami się mamy za nic, to z pewnością reszta też za nic nas będzie miała. Zazwyczaj się tego uczymy, często na własnych błędach. Uczymy się szanować swoją pracę i swój cenny czas… Swoje ciało. Jednym przychodzi to szybko, innym zajmuje pół życia. Są pewnie i tacy, którzy nigdy tej cennej umiejętności nie posiądą. Są też tacy, którzy ledwo odrośli od ziemi i to na niewiele ponad metr, no jakieś 122 cm i którzy nie odróżnią stu złotych od dychy, a jednak już coś kombinują.

Bardzo proszę. Oto namacalny przykład, że nie mając bladego pojęcia o wartości w tym przypadku pieniądza, ale mając świadomość, że pieniądze się jednak przydają i będąc pewnym całym swoim 122 – centymetrowym człowiekiem, że gawiedź lgnie i że ma się coś, czego owa gawiedź pożąda, można ubić złoty interes. A przynajmniej można spróbować. Tym bardziej gdy mały ludek nie wie jak opędzić się przed napastliwością dużych ludów.

Cennik buziania Majka na gorąco podany mi jako przystawka przed obiadem:

 1. brzuszek – 2 zł

 2. czoło – 3 zł (nie wiedzieć czemu – ja wybieram brzuszek :)

 3. czysta stopa – 1 zł

 4. brudna stopa – 0.50 groszy :) – rabat

 5. oko – 3 zł

 6. policzek – 1 zł (tyle co czysta stopa)

 7. boczek – 5 zł (mniam)

 8. szyja – 20 zł (zgroza – moje ulubione miejsce, trudno dostępne i łaskotliwe)

 9. nos – 3 zł (jako, że nos Majka często bywa brudny i osmarkany Papa Costa twierdzi, że za ucałowanie takiego nosa należy się zwrot, sprawa nie została rozstrzygnięta, bo dysponentka owego kinola się buntuje).

Negocjujemy zniżki dla stałych i najwierniejszych „klientów” i karty rabatowe oraz handel wymienny, bo bez dziennej porcji buziania spać nie można snem spokojnym.

Dziś niestety Majka nic nie zarobiła.

Nasza nieoceniona Ciocia Wandzia wymigała sie od buziania w czoło, twierdząc że jest przed wypłatą i pożegnanie skończyło się na „żółwiku”. Moje należności Majka odebrała póki co w naturze, bo tak naprawdę to pieszczoch z niej większy ode mnie.

Nie wiem co będzie z Kostasem… Jutro dostanie rachunek :)

5 Responses to Cennik

 1. batwing 21 sierpnia, 2008 at 21:38 #

  Rozumiem, że jako 122-centymetrówka Majka nie przyjmuje już buziania w pupę :) Ja tam lubię czasem tak z zaskoczenia brzdąca w sam czubek główki cmoknąć. Cennik innych pieszczot dostępny pewnie wyłącznie dla stałych klientów :D

  • CoSTa 22 sierpnia, 2008 at 04:43 #

   Ależ przyjmuje choć faktycznie jakby coraz mniej chętnie. Ot idzie nam panna w dorosłość :/. Cennik innych pieszczot faktycznie jest tajny/poufne :)

 2. brocha 22 sierpnia, 2008 at 06:03 #

  Jasiek u nas jeszcze nie wpadł, że może żądać za to kasy, ale że coś mu nie gra to na razie tylko się wykręca, chociaż cholera wie może przygotowuje sobie w ten sposób rynek.

 3. batwing.ovh.org 22 sierpnia, 2008 at 08:47 #
 4. Lukem 22 sierpnia, 2008 at 21:19 #

  Dobrze, że przynajmniej „żółwiki” są darmowe. :)

Dodaj komentarz