Menu serwera

Głód grania

Co robi mój brat zaraz po wstaniu? Co robi mąż, ojciec i facet, który jeszcze nie wypił kawy?

O TO:

Soul Calibur 3

Oj Brzozik, kup se wreszcie konsolę… Widać, że cierpisz na głód grania. Na to lekarstwo jest tylko jedno: PS3 i JAZDAAAA! :)

4 Responses to Głód grania

 1. yoshi314 31 sierpnia, 2008 at 10:42 #

  poki co ps2 sie bardziej oplaca. wiecej gier, gry sa tansze itp itd.

  ja tez z rana robie podobne rzeczy, tylko w innej kategorii gier :]

 2. Mariusz 31 sierpnia, 2008 at 11:58 #

  Też bym sobie konsolę kupił, tylko się łamię jeszcze czy Xboxa360 czy PS3. ;)

 3. quaint 31 sierpnia, 2008 at 20:36 #

  @Mariusz

  polecam xboxa i jakies duze glosniki zeby zagluszyc szum wiatrakow i napedu w konsoli.

 4. CoSTa 1 września, 2008 at 06:52 #

  [b]yoshi[/b]: No na szczęście osiągnęliśmy z brackim ten poziom, że nas po prostu stać. Stać na gry i konsole. Dla mnie to będzie nieco większy wydatek bo i TV wpadnie ale konsola wjedzie. Dla nas PS2, konstrukcja sprzed ośmiu chyba lat, już się nie opłaca. Blu-ray, coraz więcej dobrych gier, dobre wkomponowanie w rolę domowego centrum rozrywki… Tak, zdecydowanie czas na wymianę pokoleń konsol :).

  A co do porannego pizgania – córę muszę wychować, by zrywała się nieco wcześniej i tłukła ze mną w ramach porannego budzenia. Wczoraj wieczorem nie chciała cholera jedna przestać okładać mnie w Soul Caliburze a powera miała po graniu straszliwego. Doskonale widać taka poranna partyjka mordobicia pobudza :)

  [b]mariusz[/b]: Jak się łamiesz to bierz Xboxa. Zakupu PS3 trzeba być pewnym. Za dużo to kasy kosztuje, by później żałować decyzji. Tak mnie się w każdym bądź razie wydaje.

  [b]quaint[/b]: Ja się co prawda wstrzymam od polecania – każdy ma swoje preferencje – ale do zdania o głośnikach się przyłączam :)

Dodaj komentarz