Menu serwera

Łajza!

Ladies and Gentleman, oto Łajza! Jeszcze przed kąpielą. Po kąpieli podejrzewam, że kota przez tydzień nie znajdziemy :). Żre, ma się dobrze, nieco jeszcze czasu nam zajmie wzajemne się dotarcie i zaufanie. A póki co trzy foteczki: na pierwszej Łajza zaraz po przyniesieniu ze dwora, na drugiej – w pozycji bocznej ustalonej przy żarciu i na trzeciej – zadowolona z masowego miziania, jakie jej odstawiamy. Bycie kotem rządzi – wszyscy chcą cię głaskać i drapać :).

Łajza
Łajza
Łajza
Uploaded with plasq’s Skitch!

7 Responses to Łajza!

 1. Wojciech Ignaczewski 5 września, 2008 at 17:41 #

  Zaprzyjaźniona młoda para ostatnio do siebie sprowadziła Parafkę. Nie ma 30 minut w ich towarzystwie by coś o swoim małym, cudownym kochanym kotku nie powiedzieli. Strach myśleć co będzie jak dorobią się dzidziusia. Po prostu stracę przyjaciół. :)

 2. Livio 5 września, 2008 at 18:28 #

  To niemożliwe, byś był twardzielem. Świetny, brudny kociak. Ciekawe, jak wygląda czyściuchny ^^ .

 3. sickb0y 6 września, 2008 at 08:45 #

  Siakaś epidemia. Mi się dziś śniło ,że się taki do mnie przyczepił i przylazł za mną do domu. To pewnie moje ukryte lęki ;) jestem uczulony na kocią sierść.

 4. Lukem 6 września, 2008 at 21:08 #

  Łajza, jak na wzorowego kota przystało, pewnie sobie myśli: ach Ci CoSTowie, dali mi dach nad głową, jedzenie, głaszczą mnie – rany, ja muszę być bogiem!

 5. CoSTa 7 września, 2008 at 17:35 #

  [b]wojtek[/b]: Zajdź ich od tyłu i machnij sobie swoje. Kota czy dzieciaka – do wyboru :)

  [b]livio[/b]: Czyściuchny po prostu zabija. No i przede wszystkim – nie odrzuca. Zostałem sprzedany, niech to jasna cholera! :)

  [b]sickboy[/b]: Może lęki a może jakaś prorocza wizja – alergia ustąpi a ciebie oblegną koty czy inne paskudztwa :). Alergii i potencjalnego oblężenia współczuję!

  [b]lukem[/b]: Sądzę, że po prostu myśli „jestem bogiem!” i wyrazy czci i hołdu przyjmuje z wrodzoną takiemu myśleniu gracją i niedbałością :)

 6. Livio 7 września, 2008 at 21:32 #

  Pobrałem, CoSTa, ten Twój odcinek z Łajzą, ale powiem, co o kociaku myślę, dopiero jak obejrzę.

  /me się cieszy bo ma co oglądac kolejnego wieczora : )

 7. Piotr / savek 13 września, 2008 at 08:10 #

  Cóż za fajny kociak :))))

Dodaj komentarz