Menu serwera

Jestem z siebie dumny :)

No, jestem z siebie dumny jak paw. Wziąłem i wszystko przewaliłem w UTF i upgrejdnąłem przy okazji bazę z SQLite do SQLite 3. Proszę o info, czy aby to działa jak trzeba i czy coś się nie posypało u Was strasznie. Może na ten przykład RSSy się kaszanią albo jakiś inny członek :)

Widzę już, że się mnie nieco komentarze zepsuły i nie wyglądają zbyt ładnie. OK, jakoś to przeżyję. Plan na najbliższą przyszłość: zmolestować Endera (mojego admina), któremu się bardzo nie chce, by wziął i przewalił mnie dane do MySQL. Będzie okazja ku temu – zwala się dziś z twardzielem i dostanie bana na 400 giga filmów, jeśli się nie wykaże :). To otworzy mi potencjalną możliwość do przeskoku na WordPressa. Zobaczymy, może jakoś to będzie i się uda. Anyway, w bebechach nieco się zmieniło i pod wieczór zmieni się jeszcze bardziej – czas na upgrade silnika i wtyczek. Coś się na pewno posypie. Przyjmuję zakłady co takiego :)

10 Responses to Jestem z siebie dumny :)

 1. Riddle 27 września, 2008 at 16:48 #

  „Testing, testing. *cough* Everything seems to
  be in order.”


  „”
  ÷
  °

  — – ≠

  Jak to zadziała, to normalnie jestem w niebie. :)

 2. danadam 27 września, 2008 at 17:13 #

  W komentarzu Riddle’a widzę ampersand quot średnik zamiast cudzysłowów, ale tak było już wcześniej (chyba, że rzeczywiście wpisał tam quot)

 3. zen 27 września, 2008 at 17:38 #

  Papciu, jak Ender wymięknie, to podeślij co trzeba, skrobnę krótki skrypt i przewalimy ;)
  بةرشجصكقف
  ⠓⠛⠜⠔⠋⠚⠣

  • CoSTa 27 września, 2008 at 18:55 #

   O, widzisz Zen, zapomniałem, że tyś też mastah… Póki co Ender przypomniał mi, że jestem głupi i się nie znam i że może zanim zacznę marudzić mu nad uchem to może powinienem zrobić to, co mi przykazał jakiś czas temu. Tym sposobem poinstaluję dziś sobie na wirtualce Serendipity i się wpisze w MySQLa co trzeba a mastah Ender treścią już wypełni.

   Ty mi jesteś do czego innego potrzebny. Kiedy pijemy??? :)

 4. btd 27 września, 2008 at 18:24 #

  E, a runami nie da się dalej pisać ;-p

  Co się sypnie? Kodowanie ;-p

 5. CoSTa 27 września, 2008 at 18:49 #

  Czyli co, znaczy że działa? No i super :). Teraz trza drania nieco uaktualnić. Oj, to pewnie zaboli – chcę sporo wtyczek zaktualizować o jak znam życie, pewnie posypie się mi blogasek. Z góry przepraszam za przestoje…

  • btd 27 września, 2008 at 19:08 #

   Przecież i tak nikt nie czyta, po za szukającymi szans na pozew ;-)

 6. yoshi314 27 września, 2008 at 19:19 #

  sqlite? to to sie az tak dobrze skaluje?

 7. zen 27 września, 2008 at 19:41 #

  Papciu, rób koniec sezonu grilowego, laski prawie wykurowane, możemy wpadać zbiorowo. Tym razem mała żonka ma dyżur za kierownicą, więc możemy rozważyć alkoholizację :)

 8. CoSTa 28 września, 2008 at 19:06 #

  [b]btd[/b]: Wciąż cholera mam jakieś złudzenia :)

  [b]yoshi[/b]: A nie wiem czy to się dobrze skaluje bo nie wiem nawet co to znaczy w tych całych bazach danych. Wiem za to, że jest pierońsko wygodne – nie ma to jak zassać plik z bazą i pobawić się z nim w zaciszu domowym. A po zabawie po prostu wrzucić na serwer co trzeba. Kul :)

  [b]zen[/b]: Problem z moimi laskami. Jak nie Doropha to Majka chore :/. Majek ostatnio gorączki uskutecznia i ogólnie w domu dostaję powoli na łeb. Wtorek? Może jakiś Murphys we wtoreczek? Lub zaczniemy lekko w Brovarii a później dorzucimy z trzy ciemne kufelki w pubie?

Dodaj komentarz