Menu serwera

No i jestem radnym :)

Późno dziś z pracy wróciłem. Bardzo późno. Powód? Spotkanie rodziców w Przedszkolu nr 64 im. Bolka i Lolka w Poznaniu! Yeah, papa CoSTa zaczyna realizować swój Plan czyli zaczyna łazić na wszelkie wywiadówki i spotkania w coraz to ambitniejszych przybytkach majkowej edukacji.

Pogadanka była długa a lista zadań, które musimy zrealizować (i kasy, której musimy za różne zajęcia zapłacić) nie chciała się zmieścić na standardowej notatce iPodowej :). Będziemy kupowali podręczniki, będziemy robili karmniki dla ptaków, będziemy sadzili roślinki w ogródku i ogólnie będziemy wszyscy skrzywieni środowiskowo, bo zdaje się w tym roku w Poznaniu będzie ta cała klimatyczna konferencja czy coś takiego… Dzieciaki będą miały plan napięty, zajęć od groma a wszystko to z paniami przesympatycznymi i potrafiącymi porwać do działania. Jeden problem ma tylko to przedszkole – niestety bidnie zaopatrzone jest w środki i kasy przydałoby się na placówkę znaleźć dużo i szybko. W cuda nie wierzymy ale jako że optymizm pani dyrektor Edytki jest zaraźliwy, pozostajemy zarażeni.

No i się mnie udzielił duch społecznikowski. Jestem w radzie rodziców i już kombinuję jak z pozostałymi trzema paniami puścić te marne drobne ledwie starczące na waciki. Plany mam zacne, pole do nadużyć spore więc wpadnie konsola jak nic. No dobra, dla dzieciaków też coś zostanie :)

3 Responses to No i jestem radnym :)

 1. doropha 9 września, 2008 at 07:07 #

  Kostas jest starszliwie zaangażowany, ale bardzo pozytywnie, nie ma się zresztą czemu dziwić. Przedszkole atmosferowo świetne, kadra przesympatyczna, entuzjazmem i pomysłami tryskająca, dzieciak szczęśliwy, a o to przecież chodzi.

 2. zen 9 września, 2008 at 12:41 #

  Ooo, przedszkole naszych dzieciaków ma takich samych patronów!

  Swoja drogą sam chętnie bym się zastanowił nad radą rodziców, ale z dojeżdżaniem może być cięzko. Pogadamy kiedyś o doświadczeniach.

 3. CoSTa 10 września, 2008 at 08:33 #

  [b]doropha[/b]: Żonek, też się zaangażuj. Mówię ci, fajowo jest nosić makulaturę do przedszkola. Przypominają się dawne czasy :)

  [b]zen[/b]: Spoko. Jakiś browarek w niedalekiej przyszłości zrobić trzeba. Sam jestem ciekaw, jak to jest :)

Dodaj komentarz