Menu serwera

Philipp Weigl – Land and Water

Tak, znów będę rozdawał muzykę :)

O wydawnictwie Magnatune pisałem już nie raz i nie dwa. Zacna to inicjatywa i bardzo przyjazna użytkownikowi, którą docenił i Bycik. [wazelina] A jak Bycik coś docenia, to faktycznie musi być toto coś warte [/wazelina] :). Z Magnatune jest wszakoż taki jeden problem, że katalog wydawnictwo ma ubogi a pozycji wartych zawieszenia ucha niestety niezbyt wiele. Niemniej raz na jakiś czas trafiam na skarby i perły. Na taki skarb wpadłem niedawno i do dziś nie mogę się pozbierać. Przecudnej urody elektronika z poprowadzoną prostą linią i za pomocą nieskomplikowanych środków melodyką wyciskającą łzy z oczu i powodującą przysiądnięcie czegoś na klacie. Czegoś, co nazwać by można wzruszeniem. Nie wiem, na mnie en album działa niesamowicie. Drugi kawałek zaś powoduje moje (bardzo rzadkie) zamknięcie się dla przemyślenia kilku spraw w życiu. Sami zresztą posłuchajcie:

A o co chodzi z tym rozdawaniem muzyki? A o to, że mogę dać trzem osobom to, co kupiłem (ba, nawet mnie do tego namawiają!). Zostały mnie jeszcze dwa albumy do wydania. W jakości dowolnie żądanej a udostępnianej przez Magnatune. Decyduje kolejność zgłoszeń w komentarzach. Albumik polecam. Doskonały kawał (choć krótki) muzyki.

6 Responses to Philipp Weigl – Land and Water

 1. byte 1 września, 2008 at 07:32 #

  Poproszę.

 2. Biter 1 września, 2008 at 08:39 #

  Poprosze również bardzo ładnie :)

 3. LeszekT 1 września, 2008 at 08:46 #

  Poproszę.

 4. pk5 1 września, 2008 at 14:58 #

  Smakowe. Można prosić?

 5. pk5 1 września, 2008 at 14:59 #

  Ah, spóźniłem się. Tylko 3 kopie…

 6. Dev 2 września, 2008 at 22:06 #

  zacne. póki co od siebie mogę polecić Panią z Iranu o nazwisku Azam Ali. Może komuś z czytających wpadnie w ucho. Można ją znaleźć na lastfm, ale niestety udostępnione są tylko 30-sekundowe dema…

Dodaj komentarz