Menu serwera

Photoshop Express w photoshop.com

Nieco zaintrygował mnie mail, jaki otrzymałem od od Adobiego a informujący o tym, że Adobe Photoshop Express, o którym kilka razy już pisałem, wyszedł z wieku dojrzewania i wskoczył na pełnoprawną stronę photoshop.com, co chyba znaczy, że skończyliśmy z fazą beta.

Godne odnotowania – w świecie wiecznych bet ktoś coś wziął i skończył. Za to jedno drogie Adobe – szacun!

A tak poza tym to jest jak było acz z lekkimi zmianami w wyglądzie serwisu, niestety nadal beznadziejnymi slideshowami, z którymi człowiek nie ma pojęcia co zrobić bo są za wolne, obciążają system za bardzo no i wyglądają jak przez okno. W kwestii prezentacyjnej onlinowych galerii Adobe ma się jeszcze czego uczyć. Ya know, tridi bajerki nijak nie mają się do szybkiego i komfortowego przeglądania fotek. Sorry Adobe.

Zaktualizowany program uploadujący fotki działa jakby lepiej i szybciej. To cieszy bo ostatnie moje z nim doświadczenia były co najwyżej takie sobie. Paczka 14 mega tym razem załadowała się szybko i sprawnie. Good. Przyjdzie przetestować ten patent i na większej ilości fotek. Ale oczywiście nie obyłoby się bez jednego zonku – załadowane fotki nie były widoczne na serwerze do czasu przelogowania się mimo widocznego nowo założonego albumu (widać to na screenach). Ot folklor.

A tu kilka screenów z mojej dzisiejszej przygody z Adobe Photoshop Express. Jak wolałem Picasę, tak dalej ją wolę.

Adobe Photoshop Express - screen 12
Adobe Photoshop Express - screen 13
Adobe Photoshop Express - screen 14
Adobe Photoshop Express - screen 15
Adobe Photoshop Express - screen 16

4 Responses to Photoshop Express w photoshop.com

 1. Pawouek 20 września, 2008 at 07:53 #

  Wybacz Costa drobny offtop – ale czy ja tam widzę na fotkach mycie kota?

  Pochwal się jak się skończyło – ja szwy miałem przez tydzień :D :D :D

 2. byte 20 września, 2008 at 09:30 #

  Nie wiem jak u CoSTy, ale ja koty myłem wielokrotnie i żyję. Kwestia wprawy. Za to widok kota brodzącego w wannie i nie bardzo wiedzącego co począć z łapami – bezcenny.

 3. Wimmer 20 września, 2008 at 10:20 #

  To kocię to jakieś nowe w rodzinie? :-)

 4. CoSTa 20 września, 2008 at 18:03 #

  [b]pawouek[/b]: Yeah, pewnie że dobrze ci się wydaje :). Mycie kotów mam we krwi, te bestie to czują i na trzy posiadane do tej pory koty żaden ale to żaden nie robił większych problemów przy kąpieli. Mogę im myć dupy, brzuchy i co tam jeszcze – żadnych problemów. Nie wiem czemu tak ludzie demonizują to mycie kotów :)

  [b]byte[/b]: Yeah, doskonały też jest widok małego puszaka, któremu nagle ubywa 3/4 objętości. Mokry kot to piękny widok :)

  [b]paweł[/b]: Z dwa tygodnie drania mamy. No może nieco dłużej. Przybłąkał się, mordę pod oknem darł i tym sposobem ma teraz ciepło, brzuch pełny i trzy osoby, które walczą ze sobą by go miziać :)

Dodaj komentarz