Menu serwera

Mam władzę!

Ot dziś urwałem się wcześnie z roboty i poleciałem na spotkanie czegoś, co się nazywa w nomenklaturze fachowej „Spotkanie Rady Rodzicielskiej Przedszkola nr 64 im. Bolka i Lolka w Poznaniu”. Yay!

Drodzy panowie. Jeśli sądzicie, że to wyraz jakiegoś braku pierwiastka męskiego czy czego tam jeszcze, pozwólcie sobie tylko powiedzieć, że byłem ja i pięć kobitek zupełnie sam na sam. No samce, czekam na lepszy wynik :). Zapytacie pewnie, cóż taka rada robi. Otóż, o ile dobrze zrozumiałem, taka rada radzi. Nad czym? A nad tym, skąd wziąć pieniądze by je wydać ku rozwojowi pociech naszych przedszkolnych. Jednym słowem – gada się o kasie, kasę się organizuje i później ją wydaje. No i wpieprza się ciasteczka popijając herbatką (na następnym spotkaniu się to zmieni).

Nie wiem czy to mój urok osobisty sprawił czy też fakt, że byłem jedynym tam samcem. Tak czy inaczej – proszę do mnie od dziś zwracać się per „Panie Przewodniczący” (wielkie litery OBOWIĄZKOWE!) :).

Jednym z obowiązków rozlicznych Pana Przewodniczącego jest zwoływanie zebrań Rady. Następne zebranie robimy w Brovarii. Tako rzecze Pan Przewodniczący…

Yay! To będzie wesoły rok dla Przedszkola nr 64 im. Bolka i Lolka w Poznaniu a szczególnie dla jego Rady Rodzicielskiej. Już obliczyłem, że za mało przyjmowanych jest dzieciaków. Składka od wszystkich nijak nie pokryje kosztów wyjazdu na Seszele. Cholera, trzeba będzie składkę podwyższyć w takim razie albo skoczyć gdzieś bliżej. No dobra, w ostateczności jakaś Malaga czy inna Teneryfa mogą być.

4 Responses to Mam władzę!

 1. Paweł Tkaczyk 2 października, 2008 at 06:56 #

  To chyba jest dobry moment, żeby rozpocząć krucjatę przeciwko zboczeniom. Może zmienić nazwę tego Bolka i Lolka? Bolek to agent, Lolek nieletni towarzysz. A w ogóle to w jakiej relacji oni ze sobą są? Pan Przewodniczący to przemyśli :D

 2. byte 2 października, 2008 at 08:02 #

  Lolek to młody Wojtyła, więc nie jest tak źle :)

 3. SpeX 2 października, 2008 at 09:15 #

  A co z przewodnictwem komitetu osiedlowego czy jak to się tam zwie :P

 4. CoSTa 2 października, 2008 at 11:03 #

  [b]paweł[/b]: Taaak, muszę to przemyśleć. Najlepiej w jakimś drogim kurorcie nadmorskim :)

  [b]byte[/b]: Ty nie wywołuj wilka z lasu bo zaraz jakiś Cenckiewicz bis weźmie i zacznie Wojtyłę lustrować i będziem mieli w kraju powstanie :)

  [b]spex[/b]: Wspólnoty mieszkaniowej – o to chyba chodzi. Ano nic, mamy przeboje z zarządcą i nie możemy się ukonstytuować jak należy. Dolina, jedna tytulatura w plecy :)

Dodaj komentarz