Menu serwera

Parcie na granie!

Whoa! Się dzieje!

Od czasu zakupu PS3 praktycznie nie odpalam wieczorami kompa. Nie kradnę z netu. Torrent się nudzi a pełną parą pracuje sklep Sony, który dostarcza mi demko za demkiem. Jedne gierki są beznadziejne (Conan), inne mnie oczarowały (Ratchet & Clank graficznie a Ninja Gaiden miodnością naparzania), jeszcze inne spowodowały żywsze bicie serca (Valkyria Chornicles). I tu oraz teraz prawię, co następuje:

Blu-ray??? HD-DVD??? Fuck them! To całe HD zostało zrobione do naparzania w solidnych rozdziałkach na kilkudziesięciu calach zajebistego obrazu!!!

Whoa! Nie idzie się od konsoli oderwać po prostu. To nieprawdopodobne jak granie w cywilizowanych warunkach wsysa. Ostatnio swojej PS2 nie odpalałem zbyt często. Szczerze mówiąc to jakoś tak średnio mnie do grania w ogóle ciągnęło. Ale teraz odkryłem uroki rzeźni na nowo i wciągam powoli Dorophę w solidne mieszanie, dając jej popróbować uroków sterowania Sixaxisem w Burnoucie Paradise (to kręcenie padem po prostu rządzi! Zobaczymy czy Majka da radę wcisnąć R2 i kręcić :)). Taaaak, o to właśnie chodziło! Jestem growo spełniony…

Z ciekawostek – wczoraj do mojego brackiego przyszła jego zamówiona konsolka a kole wieczora nawiedził mnie telefon od kumpla (greetz Giras!), który rozgorączkowanym głosem dopytywał się „yo, CoSTa, gdzieś ty tę konsolę kupił i za ile bo mnie w domu ch*** strzela i muszę koniecznie se coś kupić”. Wygląda na to, że całkiem niedługo będziemy prowadzili solidne onlinowe starcia :). Voytass! Kupuj Pleya i jedziemy z tym koksem!

8 Responses to Parcie na granie!

 1. mienta 15 października, 2008 at 06:56 #

  Conan jest świetny :) Ma wyrąbiste kombosy :) Wpadasz w tłum piratów i lecisz z obcinaniem czego się da ;)

 2. btd 15 października, 2008 at 07:13 #

  tzn ze jak zmienie z xboxa na ps3 to bedziemy grac online? ;-p

 3. CoSTa 15 października, 2008 at 07:55 #

  [b]mienta[/b]: Być może dalej się to rozkręca ale demo nie zrobiło na mnie dobrego wrażenia. Kiepska grafa, młóca nudna… Nie, tak nie powinny wyglądać gry w 2008 roku.

  [b]btd[/b]: Yep, będę cię niszczył sieciowo :)

  • btd 15 października, 2008 at 08:14 #

   Kto kogo, kto kogo ;-p

 4. Paweł Tkaczyk 15 października, 2008 at 08:17 #

  Popieram Mientę na całej linii. Conana przechodzę w tej chwili drugi raz w trybie Hard i naprawdę wymiata, trzeba się tylko nauczyć paru rzeczy. Grafika jest stylizowana na taką „malowaną”, też mnie odrzuciło na początku, ale grywalność wynagradza to z nawiązką.

  Mówisz, że Ninja Gaiden daje radę? Rozglądam się za nową naparzanką… Miałem na oku „Too Human”, ale zobaczymy co ten Ninja :)

 5. Pyoter 15 października, 2008 at 08:59 #

  Ha! A ja już myślałem, że za stary jestem na gry, bo i w ciąż tylko gram i gram i z wiekiem to nie przechodzi ;)
  A PS3 mi się marzy na razie tylko ze względu na Gran Turismo 5. Potem pewnie by już poszło dalej na inne gierki, ale ta seria zawsze mnie rozgniatała. A na piecyka tego ni ma :(

 6. CoSTa 16 października, 2008 at 14:15 #

  [b]btd[/b]: Ja ciebie, ja ciebie :)

  [b]paweł[/b]: Cholera, chyba muszę zrewidować swój sąd conanowy. Najwyraźniej to jeden z tych tytułów, które z czasem oferują coraz więcej i fajniej. Łe, chciałbym się tak miło rozczarować :). A Ninja oj warta polecenia i zagrania. Pizganka co się zowie. Śliczne komboski, fajne bronie, adrenaline pumping i szybkie jak cholera. Warto!

  [b]pyoter[/b]: Jaja sobie robisz? Na granie nigdy nie jest za późno! Po jaką cholerę sobie dzieciaka robiłem jak nie dla ponaparzania się przed telewizorkiem? :)

 7. mienta 25 listopada, 2008 at 08:39 #

  Conan daje radę szczególnie jak sobie opykasz jakieś fajne kombosy np. obcinanie rączek. Miód :] Gra komplenie nie dla dzieci, no i fabuła jest straszna ale szczerze mówiąc siekania jest niesamowicie fajowe :)

  btw. costa jakbyś mógł odezwij się proszę do mnie na maila chciałabym Cię podpytać o wrażenia z nowego TV a nie mam maila ani gg do Ciebie.

Dodaj komentarz