Menu serwera

Podcast 024 – Pasowanie na przedszkolaka

Winien Wam jestem małe wytłumaczenie się z braku jakichkolwiek wpisów ostatnimi czasy. Otóż mieliśmy mocno intensywny weekend, a to za sprawą niejakiego Jasia, który jest synem niejakiej Kasi i niejakiego Grzesia, którzy to postanowili sobie nas nawiedzić i jak postanowili, tak też zrobili. Jasiu okazał się być stworzeniem przeuroczym ale i przy okazji hiperaktywnym, przy której to aktywności wszelkie ADHD czy inne takie dziwne nazwy po prostu wymiękają. Zdjęcia z przyjazdu już obrobione, teraz tylko muszę je jakoś opisać i wrzucam gdzie trzeba.

A dla odmiany dziś wyrwaliśmy się z Dorophą z naszych robót by wpaść na imprezę organizowaną przez przedszkolaków. Powód zorganizowania imprezy był ważny: to właśnie dziś maluchy były pasowane na pełnoprawnych przedszkolaków. Majka ma już pasowanie za sobą co prawda ale i dziś musiała się wykazać w roli supportu przed głównymi uroczystościami. Tak jest, starszaki zabrały się do roboty i przygotowały solidny program artystyczny ze skakaniem, plaskaniem, tańczeniem, śpiewaniem, płakaniem i czym tam jeszcze. Było fajowo! Jedyny minus – Majka zwyczajowo musiała się na uroczystość rozchorować i ciekło z niej potwornie. No cóż, czas już był najwyższy – wszak z trzy tygodnie do przedszkola non stop chadzała a to nie w kij dmuchał!

Poniżej filmik do wciągnięcia z fragmentu występu (Majka stoi sobie w samiusieńkim środeczku). Starszaki wyją/śpiewają jakąś piosnkę o jarzębinach czy innych wakacjach. Powiem może jeszcze tylko, że w tym roku byli na pasowaniu najprawdziwsi woje, którzy mieczem płazowali maluchy i fakt przystąpienia do braci przedszkolnej potwierdzali.

Podcast 024 – Pasowanie na przedszkolaka

Dla ludzi wolących oglądać filmiki flashowe przygotowane tez są oczywiście wersje w serwisie YouTube i w serwisie Vimeo.

A ja tylko przypominam, że podcasty można wciągać z naszej stronki także przez RSS wydzielonymi do tego celu kanałami:

CoSTa’s Family Page – podcast
CoSTa’s Family Page – w iTunes Store
CoSTa’s Family Page – zasubskrybuj w Miro

2 Responses to Podcast 024 – Pasowanie na przedszkolaka

 1. Igo 28 października, 2008 at 07:27 #

  Ja tak dzisiaj ni z gruchy, ni z pietruchy :) Nie wiem czy może obiło Ci się to o uszy
  http://lameduck.codeweavers.com/free/
  Pozdro

  • CoSTa 28 października, 2008 at 16:02 #

   Dzięki za namiar. Próbuję się przez cały dzień dopchać do rejestracji ale klękające serwery to niezbyt dobra zapowiedź tego, co soft oferuje ;)

Dodaj komentarz