Menu serwera

List od żony

Moja żona, znana lepiej jako Doropha, znana gorzej jako Dorothea, kompletnie nieznana jako po prostu Dorcia – wzięła i nie poszła se dziś do pracy. Leń ją dopadł, wynegocjowała wolny piątek, wolny poniedziałek i ogólnie opieprza się zamiast w pocie czoła pracować na chleb i kredyty, jak czyni to niżej podpisany. Obijając się, wzięła i wysłała do mnie list następującej treści:

A tak poza tym, to korespondując z Centralą i negocjując różne takie, w międzyczasie poczytywałam sobie książkę i właśnie się osmarkałam po kolana. Ja to jednak mam oczy umiejscowione w bardzo mokrym miejscu, aż mnie za serce chwyciło….

Nie będzie zatem dziś obiadu, syf, bród i ubóstwo w obejściu.

Żona czyta – to się niestety czasami zdarza. Nie przyjmuję zażaleń, trzeba było sobie analfabetkę wybrać :).

Buziam.

Wytłuszczenie moje. W związku z powyższym dochodzę do pewnej prawdy ogólnej o żonach, które mają oczy w mokrym miejscu umieszczone: Se chyba jaja robią!

Tanio przeciekającą żonę odstąpię. Na samą myśl, że ona przy każdym romansidle przecieka, ba! przecieka nawet (i to za każdym oglądanym razem!) przy filmie Kubuś i Hefalumpy – dopłacę nieszczęśnikowi!

7 Responses to List od żony

 1. byte 7 listopada, 2008 at 18:14 #

  Zrób jej sekcję Łajzy live – to ją powinno uodpornić na Hefalumpy. Nie wiem jak z romansidłami.

 2. Ewa 8 listopada, 2008 at 16:36 #

  Ja Żonę z całego serca popieram. Właśnie skończyłam oglądać wyciskacz łez, a zaraz jak spacyfikuję dziecko, poczytam coś równie ciężkiego dla serca. Pranie leży i czeka na poprasowanie…nie da rady w innej kolejności. Pozdrawiam, a faceci wbrew wszelkim podejrzeniom mają dwie ręce, które potrafią: zmywać, sprzątać i gotować…no!

 3. CoSTa 9 listopada, 2008 at 15:21 #

  [b]byte[/b]: To nie działa :/. Ona faktycznie ma te oczy w dziwnie mokrym miejscu.

  [b]ewa[/b]: Potwierdzam – mamy i nasze członki potrafią nie tylko to. Tu się rozbija o motywację sprawa a nie o umiejętności :)

  • ewa 9 listopada, 2008 at 17:45 #

   Motywację powiadasz…hmmmm, idę pomotywować członki mojego męża….(nie, nie świntuszę!)Pozdrowienia i dużo zdrowia.

 4. doropha 12 listopada, 2008 at 12:35 #

  hmmm…
  Musze niestety wyjaśnić, że to nie romansidło, tylko przygodówka w trzech tomach fantasy(???) i można byłoby nazwać ją młodzieżową gdyby nie zakręcona intryga i trup wszelkiego gatunku, który sije się gęsto i często, a poziom pomieszania światów i świadomości jest zapierający dech (przynajmniej mój dech oczywiście)….
  Obowiazki niestety wpłynęły na znaczne zwolnienie tempa czytania, ale od czego są autobusy i tramwaje (a dojeżdżam do pracy dość długo), więc daję radę…
  Kończę trzeci tom, a Papa Costa dosiadł się do pierwszego zaintrygowany moimi wypiekami na twarzy – i chyba mu się podoba.
  ewa: bardzo dziękuję za wsparcie
  byte: z Hefalumpami dziwna sprawa niestety, a sekcję naszemu dzikotowi zrobię sama jak się nie ucywilizuje
  costa: motywuj swoje członki od moich sie odpimpaj:)

  • Heidi 13 listopada, 2008 at 07:15 #

   Doropha, a możesz zdradzić tytuł?

 5. CoSTa 13 listopada, 2008 at 16:26 #

  [b]żona[/b]: Ty, żona, żeś mi swoje członki przysięgała – mam na to świadków i takiego kolesia, co nam pierścionki dawał. Więc choćbym chciał, się nie odpimpam :)

  [b]heidi[/b]: Mroczne Materie – rzecz jak na razie dla mnie bardzo strawna. Fajny świat!

Dodaj komentarz