Menu serwera

Po co są serwisy społecznościowe?

Ambientum - Fractal Philosophy

Spokojnie, nie będę udawał tu fachury znającego się na wszystkim, który zjadł wszelkie rozumy i jest wyrocznią internetu. Ja wiem, że połowa tzw. polskiej blogosfery to specjaliści tak wielcy, że już bardziej nie można i wiedzący wszystko o startupach, mashupach i innych upach, które to upy normalni ludzie mają głęboko w dupie i albo ich używają, albo nie, niezależnie od zdania „speców”. Solennie obiecuję, że na tym blogu nigdy ale to nigdy nie zagości żaden choćby zbliżony do typowej dla naszej tzw. „specjalistycznej” (bardziej pasowałoby „specjalnej”) sferki wpis. Never.

A teraz na temat, czyli o serwisach społecznościowych i do czego są tak właściwie przydatne.

Serwisy społecznościowe są przydatne do na ten przykład tego, że jakiś koleś bóg raczy wiedzieć skąd (no dobra, bo scrobblowałem), wyczaił iże jego muzyki sobie trochę posłuchałem, z czego skorzystał wrzucając mi na moim profilu last.fm info, że płytkę właśnie w świat puścił. Do wzięcia. Za free. O ile ktoś ambient lubi. Ktoś lubi? No to nie ma się co zastanawiać tylko trzeba pobierać, słuchać i ogólnie określić dokonanie jako średniawe acz kawałek o tytule Europa zaprawdę powiadam Wam daje radę.

I do tego właśnie – o drodzy spece od niczego – służą serwisy społecznościowe.

A teraz nieco konkretniej. Wykonawca: Ambientium. Album: Fractal Philosophy. Link do pobrania: na stronie albumu. Napiszcie z dwa słowa wykonawcy co o płytce sądzicie a jeśli możecie, jakiś drobny datek też by się przydał. Tak czy inaczej, miłego słuchania. Przy okazji – na stronie wykonawcy kilka setów do wzięcia też się znajdzie. Kurczę, w necie sporo jest muzy za free :). Nic tylko oczy otworzyć i poszukać.

, ,

3 Responses to Po co są serwisy społecznościowe?

 1. krzychu 28 stycznia, 2009 at 15:35 #

  lecę cycatem:
  http://www.emarketer.com/Article.aspx?id=1006882
  Serwisy społecznościowe mają największą penetrację u biednych niewykształconych dzieci latynoskich i murzyńskich, a najgorszą u białych, dorosłych, zarabiających absolwentów szkół wyższych…

  Serwisów społecznościowych używało:
  – 48% Latynosów i tylko 31% białych nie-latynosów
  – 75% smarkaczy (<25 lat) i tylko 30% osób w moim wieku (35-44)
  – 43% osób bez matury i tylko 33% osób po studiach
  – 45% osób z najniższej kategorii zarobków, a potem im masz więcej tym mniej prawdopodobne, że cię tu spotkamy…

 2. grabek 28 stycznia, 2009 at 16:36 #

  hahaha… ja rozumiem :)

 3. CoSTa 28 stycznia, 2009 at 19:28 #

  krzychu
  Kul, wychodzi na to, że jestem biednym, niewykształconym (to by się zgadzało) dzieckiem (pudło) latynoskim i murzyńskim (po dwakroć pudło). Damn, o transwestytach zmieniających płeć nic nie było? Szkoda, bym się łapał :)

  grabek
  Cholera, ja nie bardzo :)

Dodaj komentarz