Menu serwera

TimeLog do wzięcia za free

Bardzo ciekawy sposób na promowanie swojego produktu znalazła firma Media Atelier, która zarejestrowanym posiadaczom kopii ich programu TimeLog pozwala jedną kopię owego programu przekazać innej osobie do rocznego używania. Tak zupełnie za free (no ok, za dane osobowe i maila). Skoro mogę softem się podzielić, to i bardzo chętnie się podzielę. Tym bardziej, że TimeLog to całkiem fajne narzędzie, które wykorzystuję głównie jako timetracker – aplikację zliczającą mi ilość czasu poświęconego na różne projekty, tworzącą podsumowania (świetna opcja wysyłki danych do Numbers czy Pages), ładnie mi dane statystyczne pokazującą i ogólnie odwalającą za mnie papierkową robotę przy rozliczaniu realizacji zleceń. Szczerze mówiąc bez tego narzędzia już bym pracować nie potrafił. Serio, oszczędza całe godziny ślęczenia i podliczania czasu spędzonego nad projektami. Miłe to jeszcze o tyle, że można definiować sobie stawki per klient lub per projekt i tworzyć mocno zindywidualizowane zestawienia. Dla wystawiających faktury firma ma specjalny soft do wystawiania faktur ale to inny program. Mnie zainteresowały funkcje pozwalające na szybkie załatwianie mojej księgowości. A co księgowość z danymi dalej robi, to mnie już średnio interesuje :).

Tak więc jeśli potrzebujesz softu oferującego taką funkcjonalność i przez rok chcesz w pełni legalnie i oficjalnie pocieszyć się pełną wersją produktu (oraz potestować wersję beta, której nowe buildy wychodzą prawie co dzień i widać, że deweloping programu idzie pełną parą) – serdecznie zapraszam. Poniżej screen prezentujący co tak właściwie będę od chętnego potrzebował.

TimeLog - roczna promocja
Uploaded with plasq’s Skitch!

Soft jest w wersji polskiej (choć niektóre tłumaczenia (bystre listy? :)) bywają dziwne) a więcej szczegółów o programie dostępnych jest na jego stronie internetowej. W sprawie licencji proszę o kontakt pod adresem mailowym costa.msm (małpa) gmail.com.

, ,

One Response to TimeLog do wzięcia za free

  1. CoSTa 26 stycznia, 2009 at 09:12 #

    OK, szybko poszło w przeciwieństwie do muzy :)
    Już nieaktualne.

Dodaj komentarz