Menu serwera

Aktualizacja albumu z tapetami

W ramach sprzątania na blogu po przesiadce na nowy silnik, przyszedł czas na posprzątanie także w przeróżnych rzeczach, do których swego czasu linkowałem. Dziś padło na tapety, które sobie skrzętnie gromadzę i co jakiś czas o dorzuceniu nowych informuję.

Dziś i owszem sporo tapetek doszło ale też wiele wyleciało, cały zbiór przejrzałem na okoliczność duplikatów i wrzuciłem po raz kolejny na Picasę bez cięcia jakości – w oryginałach (no, tam gdzie się dało). Tak więc sporo rzeczy zaległo w duuużych rozdzielczościach, ot akurat by wypełnić te duuuże monitory :). Tapetki można przeglądać pojedynczo ale można też pobrać hurtem dany album przez subskrybowanie kanału RSS albumu jakimś programem potrafiącym ściągać pliki z feedu. Picasa takim właśnie feedem częstuje, więc problemów raczej wielkich być nie powinno. No to ad rem:

Oglądaj tapety | Subskrybuj feed RSS z tapetami

Oglądaj tapety | Subskrybuj feed RSS z tapetami

A na koniec kilka moich tapetek, które wzięły i mi się zrobiły swego czasu. Kurczę, trza będzie porobić ich nieco więcej bo to fajne w sumie zajęcie :).

Oglądaj tapety | Subskrybuj feed RSS z tapetami

, ,

3 Responses to Aktualizacja albumu z tapetami

 1. SpeX 28 lutego, 2009 at 23:38 #

  Ku przydał by mi się (XP) jakiś program co by co np 30 minut zmieniał tapetę :/

  • PeterCub 1 marca, 2009 at 01:14 #

   Było coś takiego ze stajni Microsoft w pakiecie tapet Windows Christmas Pack, czy jakoś tak. Poszukaj na stronie ze skórkami do WMP. Tak przy okazji polecę Ci, Kostas stronkę tego Pana.

 2. Dinven 2 marca, 2009 at 13:48 #

  Dzięki za udostępnienie zbioru, poszukam czegoś dla siebie(;

  @SpeX
  http://awc.smurphy.co.uk/
  AWC. Używam od czasu do czasu i jestem całkiem zadowolona. Wygodny, nie wkurza i obsługuje skróty klawiszowe.

Dodaj komentarz