Menu serwera

Totalnie fresh Fresh Body Shop

Nie znacie kapeli Fresh Body Shop? Serio? Jamendowy (a więc darmowy) hicior grający w klimatach reznorowych i jeden z niewielu darmowych wykonawców, który nie znika z iPoda Dorophy. Siedzi tam tak twardo, że elektroniczne korzenie zapuszczone są pewnie aż po dno kółka nawigacyjnego. No i wyszła nowa płytka Fresh Body Shop, o czym pędzę poinformować. Po prostu trzeba to pobrać, przesłuchać a jeśli jest się fanem NIN i okolicznych klimatów – wstyd byłoby nie posmakować. Zresztą sami posłuchajcie.

  

Przyszła ochota na więcej? Tributnąłem swego czasu formację (tamże wcześniejsze płytki do wysłuchania i pobrania) i nadal twierdzę, że to jedna z lepszych muzyczek, jakie przedstawiło nam Jamendo.com.

Tak więc pobierajcie (dla niekumatych – link do pobrania w playerze siedzi), słuchajcie, cieszcie się darmową i dobrą muzą. Doropha już pewnie ucieszona :).

, ,

3 Responses to Totalnie fresh Fresh Body Shop

 1. doropha 25 lutego, 2009 at 15:56 #

  ja to bardzo, bardzo chcę do pracy i na drogę :)

 2. stabbb 26 lutego, 2009 at 16:58 #

  W świetle poprzednich dokonań ta płyta jest moim skromnym zdaniem średnia. Po dwóch odsłuchaniach odniosłem wrażenie jakby autorowi trochę brakowało pomysłu na nowy materiał. Co nie zmienia faktu że poprzednie płyty są świetne :].

  • CoSTa 27 lutego, 2009 at 08:47 #

   A ja tak ogólniej czekam na kogoś, kto pchnie industrial i okolice w nowe rejony i nieco odświeży gatunek. Do samej płytki nie mam większych zastrzeżeń – wart zainteresowania materiał acz faktycznie jakos szczególnie nie powala.

Dodaj komentarz