Menu serwera

Brzoza będzie miał syna!

Jak donosi dobrze zazwyczaj poinformowana o zawartości swojej macicy żona mojego brata Brzozy – niejaka Ania – oto ostateczne orzeczenie lekarskie:

Będą państwo mieli syna. O proszę jaki ładny siusiaczek mu się tu kolibie.

YYYYES! Kolejny raz gratulacje kochani! Brat pewnie spuchł z dumy tak strasznie, że nie pozwala mu owo opuchnięcie na napisanie kilku zdań o swoim przygotowującym się do wyjścia na świat potomku. Nic to, napiszę za niego a wszelkie przekłamania i nieścisłości są wynikiem nieskończonego lenistwa mojego brata, któremu pisać się nie chce.

Młody będzie zwał się Obalator a jeśli choć trochę wdał się w ojca, zasłuży na to miano bardzo, bardzo wcześnie. Jeśli wda się w ojca będzie harcerzem, który w imię chorych ambicji pierwsze co zrobi to zostanie zastępowym i będzie wszystkimi dowodził. Z czasem będzie Obalator parał się różnych zajęć i hobby, z których najgorzej wspominane będzie próbowanie grania na gitarze w warunkach totalnego braku słuchu o wrażliwości muzycznej już nie wspominając. Skończy Obalator liceum (czy co tam wtedy wprowadzą w ramach kolejnego cięcia wydatków na edukację) z wynikiem całkiem niezłym i uda się ów młodzian na studia. Ucieknie oczywiście jak najdalej od domu i – wzorem ojca – zacznie na uczelni mącić politycznie, etycznie i statystycznie. Razem z funflami stworzą Układ i będą kombinować jak tu przejąc Władzę, Kasę i Panienki. Jak bóg da dopadnie Obalatora jakaś nadobna niewiasta i wszelkie herezje z głowy mu wybije osadzając go w domu i do roboty pędząc. I dorobi się Obalator firmy, dziecka (niejednego), żony i łomotu od brata swojego za to, że nie chce mu się pisać na rodzinnej stronce, którą ów brat odziedziczył po wujku Koście, który wziął i wygrał w końcu w totka i wyjechał z rodziną diabli wiedzą gdzie.

Aniu! Cała nadzieja w Tobie! Zacznij od zmiany imienia. Może na takie z uniwersum, z którego imię dostanie i mój syn – przyszły Songo? Bardzo polecam Vegetę :)

BTW mojego potomka – dzięki wszystkim za oddane głosy i ogłaszam wyniki głosowania oto. Pytanie brzmiało: „Co się wykluje?” i chodziło mi o płeć mojego przyszłego potomka. Wszystko wskazuje na to, że jeśli bóg kieruje się pollami, będzie to facet! Głosowało w sumie 121 osób, na opcję „Dziewczyna” zagłosowało 41 osób a na opcję „Chłopak” padło równo 80 głosów. Tym samym wiemy już mniej więcej, że będziemy się kłócili o imię strasznie. Pierwszy bodaj Songo w tym kraju będzie miał imię po zaiste epickiej bitwie, jaką stoczę ze swoją rodziną. Cóż, w imię zasad…

YEAH! Będzie facet! Z całym szacunkiem dla Alinki – brzozowej córki – ale to przyszłego jej brackiego będę wprowadzał w uroki hurtowego spożywania alkoholu gdzieś w ciemniej bramie. No bo od czegóż są wujkowie?

5 Responses to Brzoza będzie miał syna!

 1. s@ntee 10 marca, 2009 at 18:07 #

  Wujkowie są jeszcze od trzymania z nimi sztamy, dawania wiarygodnego alibii – czasem w obie strony oraz szeroko pojętej kooperacji w zakresie wywierania presjii ukrytej na rodziców właściwych ;-)

 2. CoSTa 10 marca, 2009 at 18:13 #

  Cholera, ale żeś to dobrze napisała… Szacunek i garść podpisów pod powyższym :)

 3. ciotka's eleni 10 marca, 2009 at 20:22 #

  Uuuf, odetchnelam z ulga, myslalam ze wasze pokolenie bedzie dostarczalo rodzinie tylko dziewczyny! Nie mam niec przeciwko nim, ot tak dla rownowagi. Statystycznie wychodzi na to ze wasz alien tez powinien byc rodzaju meskiego.

 4. waltharius 10 marca, 2009 at 20:45 #

  Gratulacje dla brata!

 5. brzoza 11 marca, 2009 at 16:39 #

  Za gratulacje baaaaaaaaardzo z żonką dziękujemy. Opis mojego brackiego jak najbardziej (niestety) trafny. Co do imienia to i u nas walka trwać będzie. Na razie obstawiam Peryklesa. Wychodzę z założenia, że grunt to dobry start w życiu. Będzie chłopak od młodych lat się hartował ;)

Dodaj komentarz