Menu serwera

iPhone gra – Sky Force Reloaded

Polak jak chce, to potrafi. Oldschoolowy shooter z niezłym sterowaniem i wciągający. Nie warto latać na easy – radzi sobie z tym poziomem trudności i Majka. Ale wyżej jest szybciej i ciekawiej. Poza tym po prostu mnóstwo strzelania i staroszkolny feeling pizganek z pionowym scrollem. A must have. Za 0,79€ po prostu nie można nie brać. Tym bardziej, że cena promocyjna zbyt długo się nie utrzyma. BTW – czy mi się wydaje, czy scenery stoją za Infinite Dreams? Falcona na screenie rozpoznaję ale coś mi mówi, że pozostali kolesie też pewnie w niejednym demie łapy maczali. Chłopaki, może jakieś demko na iPhone? :)

Więcej o grze znajdziecie na stronie firmy, we wpisie na firmowym blogu i ze zwyczajowo trzymającego rękę na pulsie (czyli na dobrych grach i niezłych iPhonowych okazjach) serwisu TouchArcade.

W grę pograłem dopiero chwilę ale już mnie wciągło jak cholera. Jeśli masz więcej, niż naście lat i pamiętasz, jak wyglądały porządne shootery – pokochasz tę grę. No i brawa dla Falcona za muzę i dźwięki.

Wideo z rozgrywki? Ależ oczywiście – z rzeczonego serwisu TouchArcade wzięte.

, , ,

6 Responses to iPhone gra – Sky Force Reloaded

 1. PeterCub 5 marca, 2009 at 20:13 #

  Aaale jazda, grafika nawet 3D. Sterowanie jest pewnie łatwiejsze niż strzałkami.

 2. byte 5 marca, 2009 at 21:39 #

  Muzyka jest oldschoolowa do bólu. Musi, że nasi.

 3. SpeX 5 marca, 2009 at 22:54 #

  Aż chyba sobie jakiegoś klasyka ściągnę by pograć:D

  Pamięta ktoś coś ciekawego? mi tylko po głowie chodzi Raptor?

 4. zen 6 marca, 2009 at 08:49 #

  He, he, to żelazna pozycja z Windows Mobile. Rzeczywiście kawał dobrej roboty. Jedna z pierwszych rzeczy, jakie instaluję

 5. Łukasz Horodecki 6 marca, 2009 at 23:04 #

  Argh, ale mi się zachciało postrzelać! :) Na szczęście mam na takie okazje w zakładkach Raiden X w wersji flash. Polecam!

  • CoSTa 8 marca, 2009 at 18:02 #

   Oooo, faktycznie fajne. I cholera szybkie :)

Dodaj komentarz