Menu serwera

Zima w Poznaniu

A naszło mnie wczoraj na zrobienie kilku fotek dokumentujących wredotę wiosny, która przychodzić nie chce. Porobiłem też filmiki ale nie miałem ich kiedy obrobić bo ostatnimi czasy coś nie tak mam z wolnym czasem, którego najzwyczajniej w świecie zaczyna mi bardzo brakować. Kurczę, muszę przyhamować z niektórymi obowiązkami, które sobie narzuciłem, bo co to za fun z życia, gdy owo po brzegi wypełnione jest czymś do zrobienia? Czas na nieco maniany… A póki co kilka fotek zrobionych wczoraj w drodze powrotnej z pracy (już nie waliło wszystkim, czym walić się da ale i tak było smutno) oraz dziś rano – ze słoneczkiem co się zowie. Zimy chyba mamy już wszyscy dosyć ale cholera jedna potrafi być ładna :).

5 Responses to Zima w Poznaniu

 1. Andrzej 25 marca, 2009 at 10:05 #

  Tej zimy to rzeczywiście można mieć już dosyć. Po całonocnych opadach śniegu dzisiaj do pracy jechałem prawie półtorej godziny, a normalnie zajmuje mi to pół godziny. No nic, piękną zimę mamy tej wiosny. Za chwilę święta, lampki na choinkę trzeba będzie ubrać… ;)

 2. Marcin W 25 marca, 2009 at 10:45 #

  Ano… u mnie za oknem ten sam widok. Ja już mam dosyć – niech będzie ciepło! Nawet z tego wszystkiego się trochę pochorowałem :/

 3. eNJey 25 marca, 2009 at 11:02 #

  :/ w Krakowie to samo :( jak zobaczyłem to stwierdziłem że dzisiaj nie wychodzę spod kołdry

 4. CoSTa 25 marca, 2009 at 13:02 #

  A najbardziej wkurzył mnie ostatnio mój funfel z pracy, który skoczył na tydzień sobie do Hiszpanii… Krótki rękawek, ciepełko, maniana… Byłem bliski zabójstwa :)

 5. Miner 25 marca, 2009 at 19:20 #

  Do hiszpanii mówisz skoczył? A to gnojek
  Twitxr.com/image/177822
  .
  Na pocieszenie powiem, ze jak wieje od morza to trzeba zakładać coś na ten krótki rękaw.

Dodaj komentarz