Menu serwera

Chilling Cuts Vol. 4

Chilling Cuts Vol. 4

Chilling Cuts Vol. 4

I kolejna prośba znajomka, który odzywa się rzadko ale za to kiedy się odezwie, to od razu z grubej rury. Mowa o Raidenie, który to koleś milczy, milczy, milczy ale kiedy przemawia, to stoją za nim argumenta nie do podważenia. Ostatnim razem był to album. Świetny album wydany przez projekt Sundial Aeon – Apotheosis. Tym zaś razem zapowiada się naprawdę dobra kompilacja elektroniki. Zresztą może po prostu wrzucę tu nieco przeze mnie zmienioną notkę prasową otrzymaną od Raidena.

W maju bieżącego roku ukaże się na rynku nakładem potugalskiej wytwórni Flow Records kompilacja Chilling Cuts Vol. 4. Jest ona kontynuacją amientowo-chilloutowych kompilacji, znanych wczesniej z dorobku Aural Planet i Sundial Aeon. Za zawartość krążka odpowiada muzyk i zarazem członek obu projektów Radosław Raiden Kochman.

Na krążku zawarte będą miedzy innymi utwory takich wykonawców jak Vibrasphere, Solar Fields, Brothomstates vs. Crankshaft, Matenda… oraz nigdzie dotąd nie publikowany wcześniej kawalek projektu Sundial Aeon zatytułowany Stuck On You.

Tracklista kompilacji:
1. Vibrasphere – Spring Flood
2. Matenda – Orphean (Layback Remix)
3. Weed – Peace Mantra (Dreamdoktor Mix)
4. Sundial Aeon – Stuck On You
5. Solar Fields – Sol (Remix)
6. Smiley Pixey – A Full Moon Gathering (Easter People)
7. Brothomstates vs. Crankshaft – Wekilldaenemy
8. Desert Dwellers – Dubsicle
9. Tor.ma In Dub – Papa Things
10. Mystical Sun – Ninth Sphere (Expanded 09)
11. Pan Electric – Embers

Więcej informacji na stronach www.sundial.pl i www.flow-records.com.

Warto wspomnieć, że Sundial Aeon sa w trakcie tworzenia nowego albumu Mimesis

Tak szczerze mówiąc to tego ostatniego jestem najbardziej ciekaw. Poprzedni album mnie rozwalił dokumentnie stając się jednym z najczęściej wciąganych albumów w mojej bibliotece. Jeśli drugi album będzie jakością zbliżony do pierwszego, to czeka mnie kolejna psybientowa uczta… Już teraz na samą myśl o niej zacieram ręce :).

, ,

No comments yet.

Dodaj komentarz