Menu serwera

Kilka świeżych foteczek

No i chwilka przerwy w zaganianym żywocie moim nastała. Ano – święta. Z tym że ta chwilka przerwy na pewno nie zostanie poświęcona na Zadumę, Kontemplację czy inne kościelne buzzwordy (serio, w tym kraju NIE MA kościelnych wesołych świąt). Zostanie przeznaczona na zajęcie się kilkoma rzeczami, do których nie miałem kiedy siąść ostatnimi tygodniami. Under the hood robię więc nieco porządków w obejściu a jednym z objawów porządkowania różnych rzeczy są na ten przykład nareszcie zrobione albumy z fotkami. Podzielę się dwoma.

Najpierw Majka i Łajza… Doropha dorwała aparat, by strzelić kilka fotek Majce męczącej kota (czy na odwrót), co miało miejsce jakoś zaraz po powrocie ze szpitala. Kot chyba dobrze wpływa na samopoczucie Majki i niespecjalnie przeszkadzaliśmy mu w łaszeniu się i kombinowaniu, jak by tu liza lizaka od da Majka wyciągnąć. Te dwie pokraki (czyli moja córka i kot) chyba się lubią.

Obejrzyj zdjęcia

Drugi albumik strzelił się wczoraj podczas naszego wyjścia w stronę kościoła, by nieco pokropić naszą strawę. Ponoć od tego jest smaczniejsza czy jakoś tak… Nie wyznaję się zbytnio na tych kwestiach i chyba zrobiłem coś źle, bo się na mnie żona zdenerwowała i zakazała mi robić zdjęć i filmów ludziom, którzy wokół nas stali i mówili od czasu do czasu „mrumrumru”, co chyba miało być fragmentami jakiejś modlitwy. Nie wiem, chyba się wstydzą modlić. Zwyczajowo więc nic z tych kościelnych obrzędów nie skumałem ale za to kilka fotek coraz zdrowszej Majce zrobiłem. I to jest wartość :).

Obejrzyj zdjęcia

, , , ,

3 Responses to Kilka świeżych foteczek

 1. Mama Wula 14 kwietnia, 2009 at 11:11 #

  Niech ktoś zaprzeczy,ze mam śliczną i mądrą wnusię i nie mniej śliczną i kochaną synową do której w porywach uniesienia mówię córeczko i nie wiem dlaczego ją to śmieszy.Syna na szczęście nie widać bo chociaż kochany ale drań.Tu skomentuje tam podgryzie słowem,a jeszcze gdzieś podgryzie.Kostuś zdjęcia śliczne Mama Wula

  • CoSTa 14 kwietnia, 2009 at 22:20 #

   Mua „drań”???
   Matko, jakżeś ty mnie wychowała…

   :)

 2. krzychu 15 kwietnia, 2009 at 08:13 #

  Córa to chyba 'cała mama’! ;)

Dodaj komentarz