Menu serwera

OMG – ta brzoza jest STARA! :)

Brzoza (Betula L.) – rodzaj drzew i krzewów należący do rodziny brzozowatych. Obejmuje około 35-60 gatunków – różnica w ocenie liczby gatunków jest m.in. wynikiem łatwego tworzenia mieszańców międzygatunkowych o trudnym do ustalenia statusie taksonomicznym.

Za: Wikipedia

Brzoza (Piotr aka Petros aka Zastępowy) – rodzaj głęboko cofniętej w rozwoju materii ożywionej należącej do rodziny Brzezińskich. Obejmuje jedno za długie i miejscami okrągłe stworzenie – różnica w ocenie chudy/papuśny jest m.in. wynikiem łatwego tworzenia w miarę obfitej tkanki tłuszczowej o trudnym do ustalenia statusie pochodzenia. Na świecie istnieje jeden jedyny osobnik tego gatunku, w dodatku niezbyt widowiskowy, za co pewnie jęczy biednemu panu bogu i klnie na geny, z których powstało przecież także Czyste Piękno, Mądrość i Dobroć, czyli brat owego osobnika.

Za: Samo Życie

Yep, dziś mój brat ma urodziny. Które to już Brzoza? Trzydzieste i pierwsze? No to jesteś stara dupa… Ale nie bój nic, ten stan rzeczy ma też swoje plusy! Jedyne, o czym powinieneś teraz myśleć to granie na konsoli, darcie się by podawali ci jedzenie pod nos i regularnie opróżniali pieluchomajtki.

Najlepszego brachu! Oby ci zawsze stawał, oby pieniądze płynęły szerokim strumieniem i oby przede wszystkim zdrowie dopisywało tobie i twoim bliskim. Wspominałem o pieniądzach? Nie? No to wodospadu owych ci życzę. Ponoć szczęścia nie dają ale jeszcze nigdy nie słyszałem o szczęśliwych biedakach.

Prezentu nie będzie. O szczęśliwych biedakach nie słyszałem między innymi dlatego, że sam do nich należę.

Tak czy inaczej: NA ZDROWIE! :)

,

3 Responses to OMG – ta brzoza jest STARA! :)

 1. btd 17 kwietnia, 2009 at 17:13 #

  Sto lat.

  I Costa, ty czasem nie jesteś ten bardziej pomarszczony i bliższy piachu? ;-p

 2. waltharius 17 kwietnia, 2009 at 17:30 #

  Hehe sto lat! :)

 3. CoSTa 19 kwietnia, 2009 at 11:44 #

  btd
  Wypraszam sobie – ja jestem lekko zaokrąglony i młody jako ta kózka :)
  Tja, jestem starszy od tego nieużytka – mojego brackiego.

  walth
  W imieniu brata, który może jest i nieużytkiem ale na pewno nie nierobem – dzięki. rzadko kiedy z pracy ten matoł wyłazi niestety. A na stronkę ostatnio chyba w ogóle nie wpada leser jeden.

Dodaj komentarz